tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołaje w Trójmieście już 15 grudnia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motomikołaje w Trójmieście już 15 grudnia

Autor: Informacja prasowa 2013.12.05, 09:26 Drukuj

W niedzielę 15 grudnia 2013 organizujemy w trójmieście XI edycję Mikołajów na Motocyklach pod nazwą "Mikołaje Trójmiasto". Celem akcji jest zebranie pieniędzy, z których zakupione zostaną obiady dla najbiedniejszych dzieci z okolicznych szkół oraz podopiecznych ośrodków szkolno-wychowawczych. Organizatorami imprezy jest Stowarzyszenie Project Adventure, trójmiejskie środowisko motocyklowe wraz z Fundacją Podróże bez Granic, Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie, Stowarzyszeniem In gremio oraz klubem Cruiseriders, wspólnie z Urzędami Miast Gdyni, Gdańska i Sopotu.

Impreza z roku na rok rośnie w siłę - w roku 2003 w pierwszej paradzie jechało 9 mikołajów, by w kolejnych latach liczba Moto-Mikołajów przekroczyła 3000! W ubiegłym roku przy siarczystym mrozie, porywistym wietrze i delikatnym śniegu udało się wspólnymi siłami zebrać ponad 43 tysiące złotych. Dzięki zaangażowaniu uczestników można było dotychczas ufundować ponad 75.000 obiadów w 9 ośrodkach szkolno-wychowawczych na terenie województwa pomorskiego. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem i jednocześnie uda się pobić kolejny rekord ilości uczestników.

NAS Analytics TAG

Wydarzenie rokrocznie przyciąga tłumy widzów, a zainteresowanie mediów, takich jak prasa, telewizja czy portale internetowe, na łamach których wydarzenie odbija się szerokim echem, niewątpliwie świadczy o słusznym, oryginalnym i bezprecedensowym sposobie pomocy dzieciom przez grupę Mikołajów dosiadających ‘stalowych reniferów’.

Ruszamy z parkingu przy Arenie Gdynia na ulicy Kazimierza Górskiego w samo południe. Przejeżdżając przez główne ulice Trójmiasta (świętojańska, Zwycięstwa, Niepodległości, Grunwaldzka) jedziemy do Gdańska na wielką fetę, która odbędzie się na parkingu przy Ergo Arenia na Granicy Sopotu i Gdańska przy placu Dwóch Miast.

Każdy kto chce wziąć udział w Mikołajowej paradzie musi spełnić trzy proste warunki:

  • wykupić cegiełkę o wartości minimum 25pln - cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na cele akcji
  • pojawić się na starcie parady na dopuszczonym do ruchu motocyklu/quadzie/skuterze/motorowerze
  • być ubranym w pełny strój Mikołaja (czapka, spodnie oraz kurtka, bądź innym okołomikołajowym przebraniu)

Tegoroczna edycja imprezy jest wyjątkowa bo do Mikołajów na Stalowych Rumakach dołączyli Mikołaje w Tenisówkach (biegacze), Mikołaje na Rowerach i Mikołaje z Czworonogami, także szykuje nam się wielkie mikołajowe święto. Wierzymy, że dzięki uczestnictwu wszystkich fanów motoryzacji, aktywnego wypoczynku i Świętego Mikołaja niedziela 15 grudnia 2013, zamiast jednym z wielu zwykłych zimnych dni, okaże się tym nieprzeciętnym, ciepłym i radosnym, a państwa pomoc pomoże uzbierać fundusze na posiłki dla dzieci.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę