tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołajki 2013 w Tarnowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motomikołajki 2013 w Tarnowie

Autor: Maciej Pater 2013.12.09, 11:15 Drukuj

Już po raz czwarty Mikołaje na motocyklach odwiedzili Tarnów. W niedzielę 8 grudnia, z pomocą Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów WATAHA i właścicieli toru gokartowego SPEED RACE, grupa moto-tarnow.pl zorganizowała wspaniałą imprezę, skierowaną przede wszystkim do podopiecznych z tarnowskich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dzieci miały możliwość podziwiania, Mikołajów na motocyklach, pokazów super-moto, stuntu. Mogły również przejechać się na motocyklach. Najmłodsi dostali oczywiście upominki, ciepły posiłek i mnóstwo świetnej zabawy.

"Naszym celem jest, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech, a także aby to wyjątkowe bezprecedensowe wydarzenie zapadło w pamięci przede wszystkim dzieciom oraz wszystkim jej uczestnikom.

Poprzez akcję chcemy, aby nasza pasja i zainteresowania wpłynęły na rozwój i przyszłe zachowania młodych użytkowników dróg i chodników. Zaszczepianie w młodych ludziach bezpiecznych nawyków wpłynie pozytywnie na późniejsze ich zachowanie na ulicy i tolerancję wobec innych użytkowników naszych dróg.

NAS Analytics TAG


Zapewniliśmy dużo zabawy, frajdy, uśmiechu oraz radości. A wszystko za sprawą ludzi o wielkich sercach, którzy prócz adrenaliny, motocykli, samochodów oraz gokartów kochają dzieci. - Mikołaje (tarnowscy motocykliści, kierowcy rajdowi i wyścigowi, kartingowi, żużlowcy) razem dla dzieciaków."

Gościem specjalnym imprezy był Patryk KOSA Kosiniak.

Miejmy nadzieję, że akcja Motomikołaje na stałe zagości w kalendarzu tarnowskich imprez, tak jak ma to miejsce w Trójmieście, Warszawie, Krakowie i wielu innych polskich miastach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Africa Twin Moto Mikolaje w Tarnowie 2013Choppery Motomikolaje Tarnow 2013
Hala Moto Mikolaje w Tarnowie 2013Karting Motomikolaje w Tarnowie 2013
Mikolaje i widzowie Motomikolaje w Tarnowie 2013Motomikolaje Tarnow 2013 GSX R
Motomikolaje Tarnow 2013 motocykleMotomikolaje w Tarnowie 2013
Motomikolaje w Tarnowie 2013 ludzieMotomikolaje w Tarnowie 2013 pokazdy
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę