tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomikołaje pojawiły się w Gdańsku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motomikołaje pojawiły się w Gdańsku

Autor: Piotr Lewandowski 2013.12.09, 12:59 1 Drukuj

Rok 2013 okazał się dla 3-miejskich Mikołajów dość trudny. Z różnych względów Wielka Mikołajowa parada została przeniesiona na 15 grudnia. Jak jednak wytłumaczyć dzieciakom, dlaczego Mikołaje nie dotarli do nich jak co roku, w pierwszą niedzielę po mikołajkach? Wiadomo, że jest to niemożliwe, tak więc ekipa z największego motocyklowego forum 3-miasta postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i mimo przeciwności dotrzeć ósmego do wyczekujących maluchów! Dzięki współpracy z Fundacją "Trzeba Marzyć", 3-miejscy motocykliści, w niespełna trzy tygodnie, uzbierali prawie 16.000 złotych, co sprawiło, że tegoroczne Mikołaje były wyjątkowo hojne.

Mimo ujemnej temperatury oraz niespodzianki w postaci 20-centymetrowej warstwy białego puchu nad całym 3-miastem, MotoMikołaje wyruszyli z darami do pięciu szpitali oraz trzech domów dziecka rozsianych po terenie Gdańska i okolic. Poza artykułami nagłej potrzeby (czyli słodyczami), w paczkach znalazły się też dużo zdrowsze cytrusy, specjalne Motołajowe poduchy oraz cała masa sprzętu sportowego, książek, pluszaków i wszystkiego co może poprawić humor małym pacjentom oraz zapewnić rozrywkę dzieciakom z domów dziecka!

NAS Analytics TAG

Niektórym MotoMikołajom łezka się w oku kręciła widząc zapał, spontaniczność i pełną mobilizację forumowej braci. Wspominali dawne czasy, kiedy to Mikołaje na Motocyklach z Trójmiasta liczeni byli w dziesiątkach, impreza zaczynała nabierać rozpędu, a główny sprawca zamieszania zaprzyjaźniał się ze strażnikami prawa siedząc na "miejscu pasażera" w policyjnym radiowozie. Co najważniejsze, "zmotocyklowani" Mikołaje trafili do dzieciaków w odpowiednim czasie, z odpowiednim oporządzeniem i wyśmienitymi humorami, a one odpłaciły im uśmiechem i tym magicznym błyskiem w oku - czego można chcieć więcej?!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę