tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikoajki.pl ponownie w Warszawie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikoajki.pl ponownie w Warszawie!

Autor: Informacja prasowa 2014.11.27, 11:24 3 Drukuj

Ho, ho, ho! Już po raz kolejny  ulicami Warszawy przejedzie niezwykła parada motocyklowych Mikołajów. Tym samym w niedzielę, 7 grudnia spełnią się choć niektóre marzenia dzieci
z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka, które są beneficjentami imprezy.   Warszawiacy za to nacieszą oczy najpiękniejszymi maszynami i strojami ich brodatych jeźdźców. Zapraszamy  do udziału w przejeździe i do kibicowania na trasie! Startujemy od godziny 10.30, pod bramą numer 2 Stadionu Narodowego.

Cel MotoMikołajek.pl jest konsekwentnie realizowany od kilku lat. Łącznie przekazaliśmy pomoc na kwotę ponad 150 000 złotych, a udało nam się to dzięki wsparciu uczestników i sponsorów. W tym roku do wzięcia udziału w imprezie charytatywnej zaprasza organizator - Fundacja Jednym Śladem.

NAS Analytics TAG

Setki MotoMikołajów w całym mieście już szykują się na wielki przejazd, w pocie czuła pucują i przystrajają motocykle. Wyciągną je potem z garażu, by mimo śniegu i ujemnych temperatur, dać dzieciom radość świątecznej atmosfery i przejechać ulicami Warszawy. Motomikołajki.pl to jedyna taka okazja w roku, aby zobaczyć w jednym miejscu tylu motocyklowych mikołajów i ich wspaniałe maszyny. Mamy nadzieję, że tym razem pobijemy wspólnie rekord frekwencji i będzie nas kilkuset.

Podczas tegorocznej akcji dla milusińskich zaplanowano zwiedzanie Stadionu Narodowego, przejazd zabytkowymi autobusami w kolumnie MotoMikołajów na Plac Zamkowy gdzie odbędą się barwne  konkursy na NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny będą kwestowali na rzecz dzieci z domów dziecka, rozdając w podzięce za zasilanie puszek symboliczne cukierki. Kolejna atrakcja tej części imprezy to utworzenie "żywej" choinki ze wszystkich uczestników akcji i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Po zakończeniu zabawy na Placu Zamkowym dzieci przejadą na dalszą część imprezy do parku zabaw Digiloo, a MotoMikołaje posilą się pyszną grochówka przy salonie BMW Motorrad Inchcape Motor.

Honorowy Patronat nad akcją MotoMikołajki.pl 2014 objął Pan Marek Michalak - Rzecznik Praw Dziecka.

Patronami medialnymi są
- magazyny: Świat Motocykli i Motormania oraz serwisy internetowe: Ścigacz.pl, motocaina.pl, studentnews.pl, czasdzieci.pl

Akcję wspierają firmy: Rohlig Suus, BMW Motorrad Inchcape Motor, Klub Honda Hornet, PageGroup, 4 safe, Jagatex, Suzuki Motor Poland

Sponsorami nagród w konkursach są: Garmin, Liberty Motor, Motorismo, Motoszkoła

Szczegółowy plan imprezy:

9:00 - wejście dzieci na stadion (zabawy na górkach - 1h, zwiedzanie stadionu tzw. Trasą Piłkarską)
10:30 - początek zbiórki motocyklistów pod bramą nr 2 (Brama główna od Ronda Waszyngtona)
11:30 - formowanie kolumny MotoMikołajów
11:45 - przejazd ulicami Warszawy  na Plac Zamkowy
12:15 - 13:45 - atrakcje na Placu Zamkowym
14:00 - start z Placu Zamkowego i przejazd do BMW (grochówka dla MotoMikołajów), jednocześnie wyjazd dzieci do Digiloo
15:00 - rozpoczęcie zabaw w Digiloo
17:00 - koniec imprezy dla dzieci

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów możecie śledźcie na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki.

Motomikolajki plakat

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:Neos 28/11/2014 18:14

Skuterkiem mozna wpa? :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr