tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje 2014 w Trójmieście, Bielsku-Białej i Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje 2014 w Trójmieście, Bielsku-Białej i Warszawie

Autor: Beavis 2014.12.03, 13:52 Drukuj

Już w najbliższy weekend kolejna edycja charytatywnej akcji MotoMikołaje. Motocykliści będą zbierać środki na pomoc dzieciom w Trójmieście, Bielsku-Białej i Warszawie.

W Warszawie akcja organizowana jest pod nazwą MotoMikołajki. Impreza rozpoczyna się 7. grudnia o 10:30 zbiórką pieniędzy przy bramie numer 2 Stadionu Narodowego w Warszawie. Na starcie na uczestników będzie czekał sklep, w którym będzie można zakupić mikołajowe stroje, gadżety i wpisowe (w tym roku 10 zł). Odbędą się tam także konkursy, a od 11:00 na terenie imprezy pojawią się dzieci. Przed godziną 12:00 MotoMikołaje kolumną przejadą na plac Zamkowy gdzie, a o 14:00 uczestnicy udadzą się pod nowy salon BMW Inchcape Motor gdzie otrzymają ciepłe napoje i grochówkę. Przez ostatnie 3 lata warszawscy MotoMikołaje zebrali ponad 150 000 zł!

NAS Analytics TAG

XII Wielka Parada Mikołajów na Motocyklach wystartuje 7. grudnia w Gdyni ze Skweru Kościuszki. W tym roku MotoMikołaje z Trójmiasta "idą na rekord" i chcą kolumną pokonać ponad 26 kilometrów. Wystartują z Gdyni o 11:00, by przed 12:00 zajechać na metę w Gdańsku. Meta będzie ulokowana na parkingu numer 5 pod PGE Areną. Impreza zgrywa się z meczem Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice, więc trzeba nastawić się na ogromną liczbę kibiców na miejscu. Imprezę będą umilać konkursy z nagrodami i liczne atrakcje.

Bielscy MotoMikołaje zbierają fundusze na zakup prezentów już od 6. listopada na stanowisku w Gemini Parku. Stowarzyszenie MotoMikołaje Bielsko-Biała organizuje kwestę w centrum handlowym na rzecz Domu Dziecka już po raz piąty. W niedzielę, 7. grudnia motocykliści wyruszą sprzed Gemini Parku z prezentami dla dzieci o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje do znalezienia na stronie organizatora.

MotoMikołaje w Warszawie: www.motomikolajki.pl
MotoMikołaje w Trójmieście: www.mikolaje.gd.pl
MotoMikołaje w Bielsku-Białej: www.motomikolajebielsko.pl

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w imprezach. Mimo zimowej aury za oknem, warto w szczytnym celu założyć podwójny zestaw ciepłych skarpet, odkurzyć motocykl i wesprzeć dzieciaki!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę