tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje w Trójmieście - sukces wszystkich motocyklistów! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje w Trójmieście - sukces wszystkich motocyklistów!

Autor: Informacja prasowa 2014.12.16, 15:16 Drukuj

Tylko tak można podsumować XII Edycję Mikołajów na Motocyklach w Trójmieście!

7 grudnia 2014 jest kolejną datą jaka przejdzie do historii imprezy w charakterze bicia rekordów. Co prawda nie udało się przebić magicznej granicy 3000 maszyn (mamy nadzieję, że uda się to osiągnąć podczas XIII edycji), jednak pobiliśmy inne rekordy, w tym jeden najważniejszy - kwoty zebranej na dożywienie biednych dzieci.

~~~~~------~~~~~

Tegoroczna trasa była najdłuższą w historii imprezy - pokonaliśmy 26,6 km przejeżdżając przez Gdynię, Sopot i Gdańsk. Chyba nikt się nie spodziewał tak dobrej pogody. Już od rana na gdyńskim Skwerze Kościuszki tysiące MotoMikołajów mogło cieszyć się urokami promieni słonecznych, pogoda ta towarzyszyła nam przez cały dzień i przyczyniła się do wyjątkowo długiej imprezy na gdańskiej PGE Arenie. Atrakcji jak zawsze nie brakowało, tak dla samych uczestników jak i tłumu maluchów które przybyły z rodzicami dodać nam zapału przed ruszeniem w trasę. Jako że Mikołaje nieprzyzwyczajeni są do takiej aury, dopatrujemy się w tym powodu dla którego nie było nas ponad 3000...

Najbardziej cieszy nas hojność jaką wykazali się wszyscy,chcący wspomóc w tym roku nasz cel. Po raz pierwszy do zbiórki zaprosiliśmy osoby spoza kręgu motocyklistów, uruchomiliśmy subkonto na które można było kierować wpłaty - od złotówki do miliona, kto ile może tyle wpłaca.

Ogromnym zaskoczeniem była dla nas suma jaką udało się zebrać tym sposobem: 38 147,21 zł! Całość tych środków została spożytkowana na przygotowanie paczek dla dzieci w potrzebie, którymi byli zarówno mali pacjenci trójmiejskich szpitali, jak i wychowankowie domów dziecka. Warto też wspomnieć, że zaraz po paradzie mikołajowe specgrupy ruszyły z paczuchami do maluchów, które nie mogły przybyć na imprezę - obdarowanych dzieci było ponad 500!

Poza zbiórką paczkową, nie mogło zabraknąć naszej tradycyjnej zrzuty na obiady dla dzieci. Tutaj swój udział miał każdy, kto wykupił cegiełkę upoważniającą do wzięcia udziału w paradzie. Minimalna kwota wynosiła 25 zł, ale jeden z mikołajów okazał się wyjątkowo hojny wykupując cegiełkę za 10,000 zł! Dzięki MotoMikołajowej zrzutce uzbieraliśmy… 59 384,21 zł!

W tym momencie wiedzieliśmy już, iż pękł rekord zebranych pieniędzy. Dobijaliśmy do 100 000 zł! Jakże miłym zaskoczeniem było przeliczenie pieniędzy wrzucanych przez publiczność do mikołajowych puszek. Dzięki tej niespodziance zawdzięczamy końcową kwotę w wysokości 101 674,80 zł!

Teraz Mikołajom pozostało to w czym są najlepsi, czyli obdarowywanie maluchów. Jeszcze trochę pracy przed nami. Jak tylko zamkniemy tegoroczną edycję, oczywiście opublikujemy szczegółowe rozliczenie i nadejdzie czas aby planować kolejne "mikołajowanie".

Mikołaje! Do zobaczenia na starcie w roku 2015! Jesteście wielcy!

Foto: Piotr Rożycki

motomikolaje 2014 trojmiasto mikolaj

motomikolaje 2014 trojmiasto nagroda

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę