tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mikołaje na motocyklach w Bielsku-Białej Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mikołaje na motocyklach w Bielsku-Białej

Autor: Monika Beyga 2014.12.10, 09:31 1 Drukuj

Bielscy MotoMikołaje na motocyklach zakończyli w ubiegłą niedzielę swoje tegoroczne zbieranie pieniędzy na rzecz dzieciaków z okolicznego Domu Dziecka. Podczas ponad mięsięcznej kwesty w Gemini Park Motomikołaje Bielsko-Biała zebrały magiczną kwotę, w sumie 22 222,22 zł, które zostały przekazane na rzecz Domu Dziecka w Bielsku-Białej z którym są już związane od 7 lat!

Zebrane fundusze pozwoliły zrealizować dziecięce marzenia - spersonalizowane prezenty każdemu z wychowanków tego domu. Zebrana kwota pozwoli nam również na realizację aktywnego wypoczynku dla dzieciaków w ciągu całego najbliższego roku - np. na zimowiska i kolonie. Aby nadać wydarzeniu wręczania prezentów wyjątkowej oprawy, zgodnie z tradycją została zorganizowana MotoMikołajkowa parada w której udział wzięło w tym roku w sumie 238 motocykli! Radości i wzruszeniom nie było końca! Z tego miejsca bardzo serdecznie wszystkim zaangażowanym dziękujemy!

~~~~~------~~~~~

Więcej informacji na stronie www.motomikolajebielsko.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Moto Mikolaje Bielsko 10Moto Mikolaje Bielsko 12
Moto Mikolaje Bielsko 2Moto Mikolaje Bielsko 4
Moto Mikolaje Bielsko 5Moto Mikolaje Bielsko 7
Moto Mikolaje Bielsko 11Moto Mikolaje Bielsko 3
Moto Mikolaje Bielsko 1Moto Mikolaje Bielsko 9
Moto Mikolaje Bielsko 8Moto Mikolaje Bielsko 6
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę