tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołajki w Warszawie 2014
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołajki w Warszawie 2014

Autor: Informacja prasowa 2014.12.10, 13:10 Drukuj

Niedziela, 7 grudnia upłynęła pod znakiem uśmiechów, życzliwości oraz czerwonego koloru, który zalał Krakowskie Przedmieście. Wszystko dlatego, że odbyła się kolejna edycja MotoMikołajek.pl, zorganizowana przez Fundację Jednym Śladem. Ponad 300 MotoMikołajów przejechało ulicami Warszawy, aby spotkać się z podopiecznymi z publicznych i rodzinnych domów dziecka, spędzić miło czas i sprawić im moc radości.

Podczas tegorocznej akcji MotoMikołajki.pl licznie zgromadzili się na Błoniach Stadionu Narodowego przed Bramą numer 2, gdzie powitali dzieci, które od wczesnych godzin porannych gościły na Zimowym Narodowym. Następnie po zjedzeniu pysznej pizzy i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy zgromadzeni motocykliści uformowali kolumnę, do której dołączyli strażacy ze swoimi wozami strażackimi oraz wypełnione po brzegi trzy zabytkowe autobusy z dziećmi i w eskorcie policji ruszyli na Plac Zamkowy. Tam odbyła się dalsza część imprezy w trakcie, której wszyscy uczestnicy i przechodnie utworzyli „żywą choinkę”, a dzieci mogły podziwiać wspaniale przystrojone maszyny oraz mogły wybierać NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. Dodatkowo MotoMokołaje zgromadzeni przy Kościele św. Anny kwestowali na rzecz podopiecznych z domów dziecka i ze swoich świątecznie przystrojonych kasków rozdawali mnóstwo słodkości. Sami mogli posilić się przygotowanymi specjalnie dla nich gorącymi napojami i pysznymi batonami.

NAS Analytics TAG

Po zakończeniu zabawy na Placu Zamkowym kolumna złożona z motocykli, wozów strażackich i autobusów z dziećmi utworzyła się ponownie i ruszyła w kolejne miejsca. Na trasie podzieliła się na dwie – dzieci udały się na dalszą część imprezy do parku zabaw Digiloo, a MotoMikołaje pojechali do salonu BMW Motorrad Inchcape Motor, przy ulicy Prymasa Tysiąclecia, gdzie zostali ugoszczeni pyszną grochówką, ciepłymi napojami i ciastkami. W Fan Parku Digiloo i na Warszawiance na dzieci czekały dalsze atrakcje odpowiednie do ich wieku: sala zabaw z kulkami, zjeżdżalniami i linami, ścianka wspinaczkowa oraz strzelnica. Na zakończenie imprezy każdy z podopiecznych otrzymał świąteczną paczkę, która dzięki tegorocznym dobroczyńcom była naprawdę ciężka i wypakowana po brzegi.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim firmom, które wsparły tegoroczną edycję Motomikołajek.pl, bo to dzięki nim mogliśmy zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji i wypakowane po brzegi paczki świąteczne, a co najważniejsze mogliśmy przekazać wiele artykułów chemicznych i gospodarczych bezpośrednio do domów, w których dzieci mieszkają na co dzień. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję, że dołączycie do nas również w przyszłym roku” – powiedział Krzysztof Rzepecki, Prezes Fundacji Jednym Śladem.

Honorowy Patronat nad akcją MotoMikołajki.pl 2014 objął Pan Marek Michalak - Rzecznik Praw Dziecka. Patronami medialnymi akcji były magazyny: Świat Motocykli i Motormania oraz serwisy internetowe: Ścigacz.pl, motocaina.pl, studentnews.pl, czasdzieci.pl.

Akcję wsparły firmy: Rohlig Suus Logistic, BMW Motorrad Inchcape Motor, PageGroup, 4 safe, Zarząd Dróg Miejskich, Tramwaje Warszawskie, Fanex, FCA Fiat Chrysler Automobiles, Chocolissimo, 4Vision, Muzeum Motoryzacji i Techniki, Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej, forum Honda Hornet, Testa Communication, Stadion Narodowy, Fun Park Digillo, Strzelnica Cover, Fundacja PwC, Reckitt Benckiser, MaoMam

Sponsorami nagród w konkursach byli: Garmin Polska Sp., Liberty Motors, Motorismo, Motoszkoła, Jagatex, Suzuki, Honda Motorista, Honda Plaza, Mio Technology, Yamaha Motor Polska

Szczegółowe informacje o akcji, zdjęcia i pozostałe materiały z imprezy można znaleźć na stronie www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/MotoMikolajki.

aniolek grochoweczka
Ho ho ho parada MotoMikolajow z lotu ptaka
leb renifera Mikolajowy custom
motocykl z prezentami MotoMikolaje parada
MotoMikolajki Warszawa 2014 MotoMikolaj z prezentami
Motorynka Romet moto bocian
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
kask mikolajamaska renifera
Mikolaje na kufrzeMikolaj na tronie
Misie na czaszyMisie na motocyklu
motocykle MotoMikolajowMotoMikolaje na starym miescie
MotoMikolaje postojMotoMikolajki 2014 na starym miescie
MotoMikolajowy KTMmotorenifer
moto renifermoto sanie na parkingu
parada MotoMikolajowprzystrojona Hayabusa
renifer na czerwonym Bandiciesanie MotoMikolaja
szczesliwy MotoMikolajUral z koszem
Ural z koszem MotoMikolajawarszawscy MotoMikolaje
MisieMotoMikolaje
MotoMikolajki w WarszawieMotoMikolajkowy parking
MotorynkaRudolf
MotoMikolaje z Warszawymotomikolajowa choinka
MotoMikolaje na postojuMotoMikolaj z psem
reniferrenifer Pepsi
worek z prezentamiworki z prezentami
przystrojony GSprzystrojony kufer
Mikolaj i Sniezynkachoinka
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę