tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoMikołaje wraz z charytatywnym biegiem w Bielsku-Białej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoMikołaje wraz z charytatywnym biegiem w Bielsku-Białej

Autor: Beavis 2014.10.24, 09:59 1 Drukuj

W 2012 roku powtórzyliśmy naszą akcję i zebraliśmy dla dzieciaków ponad 16500 złotych, a w 2013 ponad 20 000 złotych.

Stowarzyszenie Motomikołaje Bielsko-Biała w 2008 roku zorganizowało pierwszą imprezę pod nazwą MotoMikołaje - wtedy jeszcze nie oficjalne stowarzyszenie, tylko grupa zaprzyjaźnionych motocyklistów. Zebranymi upominkami i prezentami wsparliśmy Dom Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej. Dodatkową atrakcją dla dzieci był przyjazd około 60. Mikołajów na motocyklach.

NAS Analytics TAG

Po tej wizycie motocykliści nawiązali stały kontakt z w/w Domem Dziecka organizując różne animacje dla dzieciaków. W 2009 roku zorganizowaliśmy zbiórkę upominków dla dzieci oraz środków codziennego użytku niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Domu Dziecka, a upominki te zostały dostarczone do dzieci przez około 200 Mikołajów na motocyklach.

Miejscem zbiórki MotoMikołajów był parking galerii Gemini Park w Bielsku-Białej. W roku 2010 poszliśmy o krok dalej i dzięki uprzejmości Rafała Sonika zorganizowaliśmy kwestę w C.H Gemini Park, która trwała cały miesiąc. Ponad 30. wolontariuszy zbierało środki pieniężne jak i upominki dla Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Udało nam się uzbierać ponad 11 tysięcy złotych, co zabezpieczyło placówkę w potrzebne rzeczy na długi czas. W 2012 roku powtórzyliśmy naszą akcję i zebraliśmy dla dzieciaków ponad 16500 złotych, a w 2013 ponad 20 000 złotych, dzięki którym dzieciaki pojechały na zimowisko, korzystały z hipoterapii, a Dom Dziecka został wyposażony w sporo mebli i pomocy dydaktycznych.

W tym roku również planujemy zorganizować kwestę. Od 3. listopada do 7. grudnia dakarowy quad Rafała Sonika oraz motocykl zostaną ustawione w naszym mikołajowy stanowisku w C.H Gemini Park, a ponad 60. wolontariuszy wyposażonych w stosowne identyfikatory, będą kwestować na rzecz Domu Dziecka. Dzieci piszą listy do Mikołaja, które wpadają w ręce MotoMikołajów, dzięki czemu prezenty są celowe i wymarzone przez każde dziecko z osobna!

Dodatkowo, w dniu 23 listopada 2014 roku w Bielsku-Białej odbędzie się charytatywny bieg, którego celem jest wsparcie 5-letniej Mai w jej walce z chorobą nowotworową. Impreza współorganizowana jest przez Fundację Na Przełaj, Fundację Iskierka oraz Przyjaciół Mai i jej Rodziców. Uczestnictwo w biegu jest darmowe. Zamiast wpisowego uczestnicy biegu będą mogli wesprzeć leczenie Mai Piątek. Wszelkie koszty organizacyjne ponoszą Organizatorzy.

pieniadze zebrane przez Motomikolajow

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę