tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mikołaje na Motocyklach ze wsparciem rowerzystów i biegaczy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mikołaje na Motocyklach ze wsparciem rowerzystów i biegaczy

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.11.12, 12:20 14 Drukuj

Jak podaje portal trojmiasto.pl w tym roku mikołaje na motocyklach dostaną wsparcie rowerzystów i biegaczy. To wydarzenie od lat na Pomorzu przybiera rangę gigantycznej parady, a teraz może okazać się ona jeszcze większa. Zmianie uległ też termin imprezy, która odbędzie się w Trójmieście 15 grudnia. Pojawiają się głosy sprzeciwu ze strony motocyklistów, którzy obawiają się o brak miejsca, a także poddają w wątpliwość pozytywny odbiór tej imprezy.

Motocykliści są sceptyczni nie tylko co do potencjalnego tłumu na ulicach (przypomnijmy, że w zeszłym roku w Trójmieście było 3500 moto-mikołajów), ale także do pogody. Późniejszy termin = większa szansa na śnieg. Zmiany wzbudzają wiele kontrowersji i podziałów, tak bardzo niemile widzianych w przypadku imprez tego rodzaju.

NAS Analytics TAG

Wszystko sprawdza się do zmiany i do, jak zapewnia organizator, odświeżenia wizerunku imprezy. Z jednej strony dobrze, że event ma jednoczyć więcej osób z różnych środowisk, ale z drugiej rodzi to potencjalne problemy logistyczne i doskonałe podłoże do pojawiania się kwasów. Co o tym sądzicie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 10
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę