tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Joan Mir przeduy kontrakt z Suzuki o dwa lata
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Joan Mir przeduy kontrakt z Suzuki o dwa lata

Autor: Konrad Bartnik 2020.05.04, 17:22 Drukuj

Team Suzuki Ecstar oraz Suzuki Racing Company poinformowali, że Joan Mir pozostanie kierowcą zespołu do końca sezonu 2022. Niedawno do tej samej daty przedłużono umowę Alexa Rinsa. 

Suzuki wyraźnie stawia na konsekwencję i stabilizację. Obecny skład kierowców fabrycznej ekipy spełnia oczekiwania, nie będzie więc zmieniany aż do końca sezonu 2022. Po niedawnej informacji o zatrzymaniu w ekipie Alexa Rinsa, czwartego zawodnika sezonu 2019, swój kontrakt przedłużył również młody Joan Mir. 

NAS Analytics TAG

 Pochodzący z Majorki Joan Mir w 2017 roku zdobył mistrzostwo klasy Moto3 i znany jest z błyskawicznego uczenia się nowych rzeczy. W klasie królewskiej zadebiutował w zeszłym roku, zdobywając na Suzuki ósme miejsce już w swoim pierwszym wyścigu. Później dołożył jeszcze 9 finiszów w pierwszej dziesiątce, mimo groźnego wypadku i kontuzji, które zdarzyły mu się w GP Czech. 

Suzuki mocno wierzy w 22-letniego Hiszpana. Nam też oglądanie jego jazdy sprawia wiele przyjemności. Mamy tylko nadzieję, że zarówno w tym, jak i w następnych sezonach będziemy mieli taką możliwość. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr