tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Pierwsze wirtualne GP Hiszpanii ju w niedziel!
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Pierwsze wirtualne GP Hiszpanii ju w niedziel!

Autor: Konrad Bartnik 2020.05.02, 16:05 Drukuj

Dotychczasowe "konsolowe" starcia zawodników MotoGP okazały się dosyć niespodziewanym sukcesem pod względem liczby oglądających je fanów. Organizatorzy mistrzostw świata postanowili więc pójść o krok dalej i już w najbliższą niedzielę odbędzie się pełne wirtualne GP Hiszpanii na torze Jerez z udziałem zawodników ze wszystkich trzech klas. 

Pandemia COVID-19 zastopowała niestety realne wyścigi MotoGP w tym sezonie. Na pociechę została nam rywalizacja prawdziwych zawodników na platformie "MotoGP 20", czyli najnowszej grze symulacyjnej, bardzo wiernie oddającej warunki na prawdziwym torze. Po pierwszych dość nieśmiałych próbach obecnie zawodnicy radzą już sobie nadspodziewanie dobrze, a prowadzi młodzież z Pecco Bagnaią i Alexem Marquezem na czele. 

NAS Analytics TAG

Już w najbliższą niedzielę o 15.00 będziemy mogli zobaczyć kolejny wirtualny wyścig MotoGP. Tym razem będzie to GP Hiszpanii na torze Jerez, w którym wezmą udział zawodnicy wszystkich klas: królewskiej, Moto2 i Moto3. Kierowcy-gracze klasy MotoGP, których będzie tym razem 11 przejadą 13 okrążeń, czyli połowę dystansu prawdziwego wyścigu. Pozostałe klasy ścigać się będą przez 8 okrążeń, czyli ok. 35% realnego wyścigu. 

Transmisję z wirtualnego GP Hiszpanii będzie można obejrzeć w internecie na serwisach motogp.com, esport.motogp.com, YouTube (na kanałach MotoGP oraz MotoGP eSport), na Twitterze - MotoGP eSport, Instagramie i Facebooku - na profilach MotoGP oraz MotoGP eSport.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr