tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: kolejny wirtualny wycig ju w najblisz niedziel. Na starcie nowi zawodnicy!
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: kolejny wirtualny wycig ju w najblisz niedziel. Na starcie nowi zawodnicy!

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.08, 15:21 Drukuj

Kiedy niemożliwa jest organizacja prawdziwych wyścigów MotoGP, na pomoc przychodzi świat wirtualny. W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny wyścig, w którym czołowi zawodnicy zmierzą się w grze video "MotoGP 20". W stawce pojawią się nowe nazwiska!

Poprzedni, pierwszy w historii wirtualny wyścig na torze Mugello wygrał Alex Marquez. Pierwszą piątkę uzupełnili Pecco Bagnaia, Maverick Vinales, Fabio Quartararo i Marc Marquez. Tych zawodników zobaczymy w kolejnym wyścigu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.

NAS Analytics TAG

Reszta stawki uległa zmianie. Zawodników spoza pierwszej piątki zastąpią tym razem kolejni, nie mniej znani i utytułowani. Kontrolę nad swoimi motocyklami za pomocą padów przejmą Valentino Rossi, Danilo Petrucci, Michele Pirro, Tito Rabat i Takaaki Nakagami. 

Transmisję live z tego wydarzenia, która startuje w najbliższą niedzielę 12 kwietnia o 15.00 będziecie mogli oglądać na stronach MotoGP.com, YouTube oraz na serwisie poświęconym grze "MotoGP 20". O 16.00 na Instagramie odbędzie się spotkanie ze zwycięzcą tej rywalizacji. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr