tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “American Motorcycle Simulator" - gra video w klimacie Route 66
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“American Motorcycle Simulator" - gra video w klimacie Route 66

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.21, 12:27 Drukuj

Jednym ze sprawdzonych sposobów na przetrwanie kwarantanny są gry video o tematyce motocyklowej. Dla tych, których zdążyły już zmęczyć wyścigi powstaje coś specjalnego. "American Motorcycle Simulator" pozwoli wam wcielić się w amerykańskiego harleyowca, którego rozrywki i trudy dnia codziennego mają mało wspólnego ze sportem. 

Jeśli chodzi o gry video, to motocyklowych tytułów na różne platformy nie brakuje. Od kultowych starych zręcznościówek w stylu "Moto Racera" czy "Motocross Madness" po całkiem świeże i coraz bardziej realistyczne pozycje jak "Ride", "MotoGP" czy "Isle of Man TT: Ride on the Edge". W ogromnej większości są to jednak gry wyścigowe, a nie każdy ma ochotę ciągle utrzymywać zmysły na najwyższych obrotach, by wykręcić najlepszy wynik. Czasem przychodzi chęć by się zrelaksować, rekreacyjnie przejechać po okolicy, dać komuś w mordę i obejrzeć striptiz.

NAS Analytics TAG

I tu właśnie dochodzimy do sedna pomysłu na grę "American Motorcycle Simulator". Jej fabuła nie jest skomplikowana - jeździsz Harleyem po lokacjach związanych ze słynną amerykańską trasą Route 66, odwiedzasz bary, klepiesz w dziąsło dziarskich lokalsów, ratujesz z opresji piękne panie, grasz w bilard, a w międzyczasie pucujesz i upiększasz motocykl. NIby nuda i nic się nie dzieje, ale podobne produkcje biją na świecie rekordy popularności, że wspomnimy tylko o dziełach typu "Euro Truck Simulator", których magnesem nie jest akcja, a pięknie zrobione lokacje.


Producent gry, firma Movie Games, obiecuje łącznie prawie 4 tysiące km tras w kilku typach scenerii - w lasach, górach, na preriach i wśród pól. Będzie można odwiedzić 30 barów i moteli oraz 50 stacji benzynowych, a nasz motocykl wyposażyć w ponad 100 customowych części. Gra "American Motorcycle Simulator" będzie niedługo dostępna na platformie Steam. Można ją już dodawać do swojej listy życzeń.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr