tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Dakar 18" - nowa gra na konsole i PC pojawi się w tym roku

"Dakar 18" - nowa gra na konsole i PC pojawi się w tym roku

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.15, 10:12 Drukuj

Rok 2018 będzie upływał pod znakiem ciekawych premier dla fanów motocyklowych gier video. Do opisywanej niedawno "TT Isle of Man: Ride on the Edge", która zadebiutuje w marcu, dołączy całkiem nowa produkcja, osadzona w świecie legendarnego rajdu Dakar.

Piekielnie trudny rajd Dakar to potężne wyzwanie dla maszyn i zawodników. Doświadczyć jego trudów na żywo może tylko garstka najlepszych kierowców, wszystkim innym pozostaje kibicowanie. Można również chwycić za wirtualny sterownik i spróbować swoich sił w grze video osadzonej w realiach Dakaru. Starsze produkcje, w tym słynna "Dakar Rally", zdążyły się już nieco opatrzeć i mimo, że dawały dużą porcję rozrywki, nie były zbyt realistyczne.

W tym roku czeka nas premiera gry "Dakar 18", dzieła firm Bigmoon Entertainment oraz Deep Silver/Koch Media, która przeniesie rozgrywkę na dużo wyższy poziom. Specjalnie dla niej stworzono ogromny, otwarty wirtualny świat, który powstał na bazie zdjęć satelitarnych prawdziwych odcinków Dakaru w Peru, Boliwii i Argentynie. Trzeba się będzie w nim odnaleźć polegając wyłącznie na roadbooku, tak jak prawdziwi zawodnicy. Do dyspozycji graczy będą motocykle, quady, auta i ciężarówki, które co jakiś czas utkną w piasku, złapią gumę oraz będą wymagały napraw. Gra ma być dostępna od razu na wszystkie najpopularniejsze platformy - PS4, XBOX One oraz PC, nie podano jeszcze dokładnej daty premiery.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę