tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

"TT Isle of Man: Ride on the Edge" - obowiązkowa pozycja dla graczy

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.20, 09:50 Drukuj

Już niedługo będzie można przeżywać emocje towarzyszące zawodnikom wyścigów TT na wyspie Man nie wstając z własnej kanapy. W marcu 2018 odbędzie się premiera nowej, bardzo realistycznej gry video, osadzonej w realiach najsłynniejszego wyścigu ulicznego świata.

Autorzy gry "TT Isle of Man: Ride on the Edge" starali się bardzo wiernie odtworzyć wszystkie niuanse rywalizacji na wyspie Man, stąd bardzo wierne odwzorowanie takich szczegółów jak charakterystyczne budynki, znaki drogowe, drzewa, a nawet studzienki, które są traktowane przez prawdziwych zawodników TT jako punkty orientacyjne. Wskazują one chociażby miejsca rozpoczęcia hamowania.

Producentem "TT Isle of Man: Ride on the Edge" jest firma Kylotonn Games, która właśnie podzieliła się trailerem nadchodzącej gry. Jej oficjalna premiera będzie miała miejsce w marcu 2018 roku, a dostępna będzie w wersjach na wszystkie najpopularniejsze platformy - PS4, Xbox One oraz PC.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę