tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Maverick Vinales wygra wirtualne GP Hiszpanii [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Maverick Vinales wygra wirtualne GP Hiszpanii [VIDEO]

Autor: Konrad Bartnik 2020.05.03, 22:53 Drukuj

W trzeciej odsłonie wirtualnych zmagań w grze "MotoGP 20" mamy trzeciego indywidualnego zwycięzcę. Maverick Vinales w końcu odgryzł się Pacco Bagnai i Alexowi Marquezowi i zatriumfował na torze Jerez. 

Choć wirtualnym wyścigom daleko do emocji, jakie generują te prawdziwe, to w obecnej sytuacji tyle musi nam wystarczyć, zwłaszcza że w rywalizacji biorą udział co sami zawodnicy. W dzisiejszym GP Hiszpanii na torze Jerez najszybszy okazał się Maverick Vinales, który mimo udziału w karambolu w pierwszym zakręcie zachował spokój i dowiózł zwycięstwo do mety, wyzyskując poważne błędy młodszego Marqueza i Bagnai, do tej pory najszybszych uczestników "konsolowych" wyścigów. Maverick cieszył się jak po każdej poprzedniej wygranej, choć tym razem rozlanego szampana musiał zbierać z własnego balkonu. 

NAS Analytics TAG

Po raz pierwszy rozegrano dziś również wirtualne zawody klas Moto2 i Moto3. Wygrali je odpowiednio Lorenzo Baldassarri i Gabriel Rodrigo. Wszystkie dzisiejsze wyścigi możecie obejrzeć poniżej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr