tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skoki i wir - MotoGP w wydaniu motocrossowym Jakuba Kornfeila [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Skoki i wir - MotoGP w wydaniu motocrossowym Jakuba Kornfeila [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.17, 11:35 1 Drukuj

Właśnie dziś powinniśmy cieszyć się oglądaniem GP Francji na torze w Le Mans, lecz niestety z powszechnie znanych powodów impreza ta się nie odbędzie. Cofnijmy się w czasie o dwa lata i przypomnijmy słynny skok Jakuba Kornfeila w wyścigu klasy Moto3 na tym samym obiekcie. Tuż przed czeskim zawodnikiem przewrócił się Enea Bastianini. Jakub trafił w sam środek sunącego poboczem motocykla, wyskoczył do góry, wylądował, utrzymał maszynę i wrócił do wyścigu. 

Dalsze losy obydwu zawodników potoczyły się niestety dokładnie odwrotnie niż w tej sytuacji. Bastianini awansował do klasy Moto2, a w jedynym tegorocznym wyścigu w Katarze zajął trzecie miejsce. 26-letni Jakub Kornfeil, mistrz cyklu Red Bull Rookies Cup z 2009 roku, na początku sezonu ogłosił zakończenie kariery. Bezpośrednią przyczyną tej decyzji był brak pieniędzy na dalsze starty w mistrzostwach świata.  

NAS Analytics TAG
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

No conversation about Le Mans is complete without THIS from @jakubkornfeil84! 🔥 #FrenchGP 🇫🇷 #MotoGP #Moto3 #Motorsport #Motorcycle #Racing

Post udostępniony przez MotoGP (@motogp) Maj 16, 2020 o 3:01 PDT

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr