tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przesdzony los. Cikie ycie motocykli w zawodach Impossible Climb Andler [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przesdzony los. Cikie ycie motocykli w zawodach Impossible Climb Andler [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.07, 11:17 Drukuj

Jest jedna dyscyplina motosportu, w której nieustanne gleby i upadki z dużej wysokości są nie tyle stałym dodatkiem, co niemal główną atrakcją. Dodajmy, że atrakcją głównie dla publiczności. W Hill Climbie niemal każdy podjazd kończy się długim lotem w przepaść, bardzo często z efektownymi kozłami, które potęgują niszczycielski efekt. 

NAS Analytics TAG

W rezultacie już na dole maszyny wyglądają często jak polski minister zdrowia po trzech miesiącach pandemii. Oto migawka z 2019 roku, z jednych z najtrudniejszych zawodów Hill Climb, nazywanych "cmentarzyskiem dirt bike’ów" - Impossible Climb Andler. Odbywają się one w Belgii i słyną z tego, że od 20 sezonów nie mają zwycięzcy - wszyscy uczestnicy solidarnie lądują na czterech literach i mają szczęście, jeśli ich motocykl ich nie przygniecie lub nie pociągnie za sobą w dół. Nielicznym szczęśliwcom udało się umieścić za metą przednie koło, oczywiście na chwilę przed nieuniknionym zjazdem na wstecznym z wydatną pomocą grawitacji. 

Tak, to chyba ten rodzaj rywalizacji, gdzie motocykli szkoda nam bardziej niż zawodników :)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr