tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: trzy rundy cakowicie odwoane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: trzy rundy cakowicie odwoane

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.29, 17:09 Drukuj

Do tej pory organizatorzy wyścigów MotoGP starali się przekładać na inny termin te rundy, których pierwotny termin z powodu pandemii okazał się nie do zrealizowania. W przypadku czerwcowych i lipcowych zawodów w Niemczech, Holandii i Finlandii nie mamy niestety co liczyć na inna datę - zostały one całkowicie odwołane. 

Carmelo Ezpeleta, szef Dorny przekazał następującą wiadomość:

NAS Analytics TAG

Z wielkim smutkiem ogłaszamy odwołanie trzech ważnych rund w kalendarzu MotoGP na ten rok. GP Niemiec rozgrywane jest na unikalnym torze ze wspaniałą historią, KymiRing to ekscytujący nowy obiekt, na którym MotoGP miało pojawić się w Finlandii po raz pierwszy od 1982 roku. Ikoniczne Assen TT to z kolei jedyna impreza, będąca częścią motocyklowych mistrzostw świata nieprzerwanie od ich początku w 1949 roku. 

W imieniu Dorny chcę podziękować wszystkim fanom za zrozumienie i cierpliwość, wszyscy czekamy na poprawę sytuacji. Bardzo zależy nam na powrocie GP Niemiec i Assen TT w sezonie 2021 oraz na wyczekiwany debiut KymiRingu. 

Runda MotoGP na torze Sachsenring miała się odbyć w dniach 19-21 czerwca, Assen TT w Holandii 26-28 czerwca, a debiut w MotoGP nowego toru KymiRing w Finlandii 10-12 lipca. Wszystkie te rundy zostały właśnie oficjalnie odwołane, a wraz z nimi towarzyszące im zawody klasy MotoE oraz wyścigi młodych zawodników w ramach cyklu Northern Talent Cup. Jest to duża strata również dla polskich kibiców, gdyż w tym sezonie miał tam startować nasz obiecujący 13-latek Mateusz Molik. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr