tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: trzy rundy cakowicie odwoane
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: trzy rundy cakowicie odwoane

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.29, 17:09 Drukuj

Do tej pory organizatorzy wyścigów MotoGP starali się przekładać na inny termin te rundy, których pierwotny termin z powodu pandemii okazał się nie do zrealizowania. W przypadku czerwcowych i lipcowych zawodów w Niemczech, Holandii i Finlandii nie mamy niestety co liczyć na inna datę - zostały one całkowicie odwołane. 

Carmelo Ezpeleta, szef Dorny przekazał następującą wiadomość:

NAS Analytics TAG

Z wielkim smutkiem ogłaszamy odwołanie trzech ważnych rund w kalendarzu MotoGP na ten rok. GP Niemiec rozgrywane jest na unikalnym torze ze wspaniałą historią, KymiRing to ekscytujący nowy obiekt, na którym MotoGP miało pojawić się w Finlandii po raz pierwszy od 1982 roku. Ikoniczne Assen TT to z kolei jedyna impreza, będąca częścią motocyklowych mistrzostw świata nieprzerwanie od ich początku w 1949 roku. 

W imieniu Dorny chcę podziękować wszystkim fanom za zrozumienie i cierpliwość, wszyscy czekamy na poprawę sytuacji. Bardzo zależy nam na powrocie GP Niemiec i Assen TT w sezonie 2021 oraz na wyczekiwany debiut KymiRingu. 

Runda MotoGP na torze Sachsenring miała się odbyć w dniach 19-21 czerwca, Assen TT w Holandii 26-28 czerwca, a debiut w MotoGP nowego toru KymiRing w Finlandii 10-12 lipca. Wszystkie te rundy zostały właśnie oficjalnie odwołane, a wraz z nimi towarzyszące im zawody klasy MotoE oraz wyścigi młodych zawodników w ramach cyklu Northern Talent Cup. Jest to duża strata również dla polskich kibiców, gdyż w tym sezonie miał tam startować nasz obiecujący 13-latek Mateusz Molik. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr