tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: rundy w Holandii i Finlandii na pewno nie odbd si w terminie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: rundy w Holandii i Finlandii na pewno nie odbd si w terminie

Autor: Konrad Bartnik 2020.04.24, 18:10 Drukuj

Władze Holandii i Finlandii wydłużyły zakazy organizowania imprez masowych, które niestety położyły kres nadziejom na terminowe zorganizowanie rund MotoGP w Assen i na nowym fińskim  torze Kymiring. Czarne chmury zbierają się również nad rundą w czeskim Brnie. 

Domek z kart, jakim okazał się sezon 2020 w MotoGP, sypie się dalej. Władze Holandii zakazały organizacji imprez masowych do 1 września, a fińska premier wprowadziła u siebie podobny zakaz do końca lipca. Oznacza to, że ani zaplanowane na 28 czerwca Assen TT, ani debiutancka runda na nowym torze Kymiring 12 lipca na pewno nie odbędą się w terminie. Z racji mocno nabitego kalendarza w drugiej połowie roku najbardziej prawdopodobną opcją jest ich całkowite odwołanie. 

NAS Analytics TAG

W niedawnym wywiadzie szef Drony Carmelo Ezpeleta wyrazi nadzieję na rozpoczęcie sezonu 2020 w czeskim Brnie 9 sierpnia. Ta również może okazać się płonna, gdyż władze czeskie rozważają przedłużenie zamknięcia granic aż do końca lata. W tym wypadku pałeczka organizacji pierwszej rundy MotoGP przechodzi w ręce Austriaków z Red Bull Ring. Jeśli jednak nawet wyścigi te się odbędą, to niestety przy pustych trybunach. Póki co czekamy na poluzowanie gorsetu zakazów - w tym momencie obywatele krajów spoza strefy Schengen mają zakaz wjazdu na jej teren, co w praktyce uniemożliwi organizację imprezy. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr