tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ile kosztuje superbike? Porwnujemy ceny motocykli - Gamonie Wybieraj Konie (Odcinek 7)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Ile kosztuje superbike? Porwnujemy ceny motocykli - Gamonie Wybieraj Konie (Odcinek 7)

Autor: Szymon Dziawer 2021.09.23, 14:15 Drukuj

Tym razem chyba udało się nam zrealizować najnudniejszy do tej pory odcinek. Mówimy w nim o cenach motocykli.

Jesteśmy już naprawdę baaardzo blisko ostatecznych wyborów i ten moment musiał kiedyś nadejść: zderzenie z cenami wymarzonych maszyn.

NAS Analytics TAG

O tym, jak jesteśmy starzy, uświadomiliśmy sobie wtedy, kiedy okazało się, że pamiętamy czasy, kiedy sportowa "sześcsetka" kosztowała nieco ponad 30, a na "literka" starczało 40 000 zł. Tak, wiem. Ciężko w to dziś uwierzyć. O takich cenach dziś można pomarzyć. Dziś na litrówkę trzeba mieć przynajmniej dwa razy tyle! A czasem i to nie wystarczy.

Ile kosztuje superbike? Porównujemy ceny i oto, co nam z tego wychodzi...

Kilka maszyn w cenniku wygląda bardzo kusząco, ale jak zwykle okazuje się, że aby zamówić nasz motocykl marzeń trzeba mieć znacznie więcej. Wyposażenie dodatkowe nie może zrujnować budżet małego miasteczka. Z drugiej strony - kusi na tyle, że wydana na nie kasa wydaje się być trafną inwestycją w nasze bezpieczeństwo/wygodę/czasy okrążeń* (niepotrzebne skreślić 😉).

W naszym materiale chcieliśmy skupić się nie na suchych cenach z katalogu, ale zwrócić właśnie uwagę także na konfiguracje motocykli, które są dla nas interesujące z wyposażeniem, jakie sobie wymarzyliśmy.

Trzymamy za Was kciuki, że dotrwacie do końca odcinka! Powodzenia. 😊

 

UWAGA! Konkurs!

Mamy dla Was konkurs! Nie byle jaki, bo z nagrodami!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

 


 

Szymon Dziawer 

redaktor motocyklowy z krwi i kości piszący od niemal dwóch dekad na łamach największych gazet i portali motoryzacyjnych w Polsce, prowadzący programy telewizyjne o tematyce motocyklowej, zawodnik motocyklowy z zawodową licencją, współwłaściciel agencji PR i nieśmiały Youtuber.

 

Rafał Herman

legenda polskiego Triathlonu, fanatyczny entuzjasta motoryzacji pod każdą postacią (także elektrycznej), licencjonowany zawodnik wyścigowy, miłośnik technologii i importer elektroniki, obieżyświat i marzyciel uzależniony od adrenaliny i prędkości.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr