tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tor Misano we Woszech. Motocyklem z Polski. Gamonie wybieraj konie (Odcinek 18)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Tor Misano we Woszech. Motocyklem z Polski. Gamonie wybieraj konie (Odcinek 18)

Autor: Szymon Dziawer 2022.06.06, 13:33 Drukuj

Jest kilka miejsc na świecie, które trzeba odwiedzić. Muzułmanie mają swoją Mekkę, zakochani Paryż, ekolodzy Białowieżę. Ale jeśli jesteś fanem wyścigów, to pielgrzymuje po najfajniejszych torach świata. A kiedy można po nich pojeździć to do pełni szczęścia brakuje naprawdę niewiele. Nie będziemy upierać się, że Misano jest najlepszym torem na świecie, ale nikt pewnie nie podważy faktu, że to miejsce jest w absolutnej czołówce.

Zapakowaliśmy się do małego busa i po krótkiej podróży (ok. 1500 km) dojechaliśmy do Misano World Circuit im. Marco Simoncelliego.

NAS Analytics TAG

Motocykle sprawowały się wyśmienicie, BMW lekko podgryzała oponę, ale po drobnych korektach udało się osiągnąć porozumienie. Panigale delikatnie głaskała oponę i można było skupić się nad poszukiwaniem poprawnej linii i oczywiście pozycji.

Oczywiście jazda po torze, to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. Motocykle zużywają nie tyko paliwo, ale też opony i klocki. Warto być przygotowanym na to od strony warsztatowo-narzędziowej i o tym też będzie parę słów.

Pojawiły się też kolejne, zupełnie prozaiczne zagadnienia, jak alternatywa transportowa. Czy bus to jedyny pomysł na dojazd na tor? A może tym razem gamonie będą wybierać… przyczepy? Ale nie uprzedzajmy faktów.

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Gamonie wybierają konie".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr