tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsze dni po zakupie motocykla. Jakie to uczucie? Gamonie wybieraj konie (Odcinek 17)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Pierwsze dni po zakupie motocykla. Jakie to uczucie? Gamonie wybieraj konie (Odcinek 17)

Autor: Szymon Dziawer 2022.05.20, 15:32 Drukuj

Dawno nas nie było, ale nie próżnowaliśmy i kolejne nasze produkcje zaczną pojawiać się z większą intensywnością.

Można powiedzieć, że Rafał i Szymon okrzepli już ze swoimi motocyklami. Są już dotarte, a BMW ma już za sobą nawet pierwsze torowania. Warto więc podsumować w kilku zdaniach to, co do tej pory wydarzyło się w związku z początkową eksploatacją BMW S1000RR i DUcati Panigale V4S.

NAS Analytics TAG

Ducati wprowadziło do oferty nieco zmienione V4S na rok 2022, ale ze względu na listę zmian możemy tu mówić bardziej o face-liftingu niż konkretniej zmianie modelowej. V4S Szymona odebrane zostało późną jesienią i sam okres docierania przebiegał w raczej niższych temperaturach. Ducati lubi ciepło i dość często na wyświetlaczu temperatury pojawiała się tylko jedna (z czterech) kreska, choć silnik nie przejawiał jakichkolwiek symptomów niedogrzania. Jak na włoski motocykl przystało prawdopodobnie będzie je dość trudno przegrzać, nawet jeśli temperatury przekroczą znacznie 20°C

Pierwszy serwis po 1000 km w Ducati Toruń przebiegł bez problemów i można już myśleć o pełnym wykorzystaniu potencjału motocykla a także pierwszych wyjazdach tor. Pozostaje pytanie - jak je do przygotować?

O ile Rafał bardzo poważnie "obudował" i "wzbogacił" swoje BMW, o tyle Szymon skutecznie opiera się argumentom doposażania O tym i innych dylematach a także spostrzeżeniach a także wnioskach z użytkowania BMW i Ducati dowiecie się z materiału video na YouTube.

Dodatkowo pojawią się kolejne spostrzeżenia, głównie o specyfice włoskiej maszyny, jej obsługi i elementach wyposażenia jak podgrzewane rączki kierownicy, które są możliwe do zamówienia jako akcesorium dodatkowe i "podgrzewanie kanapy" które jest w standardzie i nie można go wyłączyć.

Pojawi się też pierwsze podsumowanie elektronicznego zawieszenia Öhlinsa zastosowanego w Panigale V4S i jego wszechstronności i informacja o akcji serwisowej na osłonę akcesoryjną chłodnicy oleju w BMW S1000RR.

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Gamonie wybierają konie".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr