tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wybraem BMW S1000RR. Dlaczego ten motocykl? (Gamonie Wybieraj Konie Odcinek 9)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Wybraem BMW S1000RR. Dlaczego ten motocykl? (Gamonie Wybieraj Konie Odcinek 9)

Autor: Szymon Dziawer 2021.11.04, 20:20 Drukuj

Mamy pełną świadomość tego, że wielu z naszych widzów było przekonanych, że ten dzień nigdy nie nadejdzie i nigdy nie zdecydujemy się na żaden z testowanych motocykli. Tymczasem okazuje się, że gamonie wybierali, wybierali i… wybrali!

Dziś przedstawiamy wam wybór Rafała. Dlaczego zdecydował się właśnie na ten model i w takiej, a nie innej konfiguracji? Jakie są jego plany co do tej maszyny? Czy jest w pełni zadowolony z wyboru? Czy zdecydowałby się na ten model ponownie?  O tym wszystkim dowiecie się z kolejnego odcinaka naszego cyklu.

NAS Analytics TAG

Rafał podsumowuje swój test superbike'ów.
Wybrał BMW S1000RR. Zobacz film


 

Wybór Rafała:

BMW S 1000RR w kolorze czarnym

Opcje:

1. Łańcuch M Endurance

2. Pakiet Race

-tryb jazdy Pro

-akumulator M lightweight

-kute koła M

3. Pakiet Dynamic

- dynamiczne sterowanie zawieszeniem DDC

- podgrzewane manetki

- tempomat

3. Laptimer BMW M GPS LapTrigger

4. Telemetria BMW M 2D Data Logger

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o praktycznym zastosowaniu poszczególnych elementów motocykla Rafała, zachęcamy do obejrzenia naszego filmu.

 

Szymon Dziawer 

redaktor motocyklowy z krwi i kości piszący od niemal dwóch dekad na łamach największych gazet i portali motoryzacyjnych w Polsce, prowadzący programy telewizyjne o tematyce motocyklowej, zawodnik motocyklowy z zawodową licencją, współwłaściciel agencji PR i nieśmiały Youtuber.

 

Rafał Herman

legenda polskiego Triathlonu, fanatyczny entuzjasta motoryzacji pod każdą postacią (także elektrycznej), licencjonowany zawodnik wyścigowy, miłośnik technologii i importer elektroniki, obieżyświat i marzyciel uzależniony od adrenaliny i prędkości.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr