tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe motocykle w roku 2022. Co si pojawi i co o nich mylimy? Gamonie Wybieraj Konie (Odcinek 14)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Nowe motocykle w roku 2022. Co si pojawi i co o nich mylimy? Gamonie Wybieraj Konie (Odcinek 14)

Autor: Szymon Dziawer 2022.01.16, 16:49 Drukuj

Przegląd nowości 2022 według Gamoni. Omawiamy te motocykle, które wg nas są warte uwagi, m.in: Honda CBR 1000RR-R FireBlade, Suzuki Katana, KTM RC8C, Yamaha MT-10, Triumph Speed Triple 1200RR, MV Agusta 5.5 9.5

Tym razem Gamonie przyglądają się nowościom rynkowym przygotowanym przez producentów motocykli na sezon 2022. Oczywiście nie wszystkim. Skupili się tylko na niektórych modelach, które wg ich oceny są godne uwagi, a mówiąc prościej - tym, które się im podobają.

NAS Analytics TAG

Nowe motocykle na sezon 2022. Co się pojawi i co o nich myślimy?

Na sezon 2022 producenci byli dość oszczędni i postanowili, że nie będą zbytnio rozpieszczać motocyklistów. Pojawiło się, i owszem, trochę nowości, ale bardzo często ich świeżość jest, jakby nie patrzeć, mocno dyskusyjna. Nie mówiąc już o modelach, które Gamonie lubią najbardziej, czyli topowych, najmocniejszych maszynach. Tutaj można stwierdzić zupełnie obiektywnie, że zapanowała pewna posucha. Jedni producenci mocno zapunktowali, jak np. Honda, która bardzo szybko zareagowała na głos dochodzące z rynku, (w tym podnoszone przez cały sezon przez Gamoni niedociągnięcia konstrukcji) i wprowadziła istotne zmiany w modelu CBR 1000RR-R na sezon 2022. Sporym rozczarowaniem było za to brak nowego GSX-R 1000, czy wejście takich marek jak MV Agusta na rynek crossoverów. Mimo wszystko nadchodzącym sezonie można odnaleźć kolka smakołyków, które być może uda się także przetestować. A według Was które nowości 2022 zasługują na szczególną uwagę? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzu, a tymczasem oglądajcie kolejny odcinek!

 

Szymon Dziawer 

redaktor motocyklowy z krwi i kości piszący od niemal dwóch dekad na łamach największych gazet i portali motoryzacyjnych w Polsce, prowadzący programy telewizyjne o tematyce motocyklowej, zawodnik motocyklowy z zawodową licencją, współwłaściciel agencji PR i nieśmiały Youtuber.

 

Rafał Herman

legenda polskiego Triathlonu, fanatyczny entuzjasta motoryzacji pod każdą postacią (także elektrycznej), licencjonowany zawodnik wyścigowy, miłośnik technologii i importer elektroniki, obieżyświat i marzyciel uzależniony od adrenaliny i prędkości.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr