tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW S1000RR czy BMW M1000RR? Czym si rni? Sprawdzamy na hamowni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

BMW S1000RR czy BMW M1000RR? Czym si rni? Sprawdzamy na hamowni

Autor: Szymon Dziawer 2021.10.06, 20:40 Drukuj

M, czy S? Co jest mocniejsze? A co będzie trwalsze? Czy różnica między tymi modelami warta jest aż tak istotnej dopłaty?

Naszym dylematom nie ma końca, ale uspokajamy. Już dosłownie niebawem zdradzimy, jakie motocykle zostaną przez nas kupione - to właściwie szczerze powiedziawszy się już dzieje!

NAS Analytics TAG

Nie będzie tajemnicą, że kilu osobom udało się zasiać u nas ziarno niepokoju w kwestii M-ki od BMW. A że M 1000 RR od początku przypadło mi do gustu (Rafałowi nieco mniej), to chcieliśmy sprawdzić, czy zasłyszane opinie na jego temat damy radę zweryfikować pomiarami. Dlatego dzięki uprzejmości Adama Badziaka - Mistrza Polski w wyścigach motocyklowych i komentator wyścigów MotoGP, WSBK i Endurance zabraliśmy 2 takie motocykle na hamownię Yamaha POLand POSITION, aby sprawdzić, czy BMW M 1000 RR nawet po niewielkim przebiegu niepokojąco szybko "gubi" moc. W roli Mistrza Ceremonii wystąpił nie kto inny jak wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych i doskonały mechanik Tomasz Kędzior.

BMW S1000RR czy BMW M1000RR. Jakie są różnice? Zobacz porównanie

Testowane motocykle miały odpowiednio 6500 km (M) i 1100 km (S) przebiegu. Badanie pozwoliło wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski.

Jak wypadła M-ka? Na wszystkie pytania odpowiadamy w naszym filmie.

 

Szymon Dziawer 

redaktor motocyklowy z krwi i kości piszący od niemal dwóch dekad na łamach największych gazet i portali motoryzacyjnych w Polsce, prowadzący programy telewizyjne o tematyce motocyklowej, zawodnik motocyklowy z zawodową licencją, współwłaściciel agencji PR i nieśmiały Youtuber.

 

Rafał Herman

legenda polskiego Triathlonu, fanatyczny entuzjasta motoryzacji pod każdą postacią (także elektrycznej), licencjonowany zawodnik wyścigowy, miłośnik technologii i importer elektroniki, obieżyświat i marzyciel uzależniony od adrenaliny i prędkości.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr