tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Błyskawiczna kara dla złodziei motocykli

Błyskawiczna kara dla złodziei motocykli

Autor: Janusz Bębenek 2018.09.13, 10:25 7 Drukuj

Przyjemna dla oka scenka z ulic Wielkiej Brytanii, zwanej także Wielkim Rajem dla Złodziei Motocykli. Dwóch poruszających się skuterem specjalistów od szybkich zakupów bez pieniędzy upatrzyło zaparkowany motocykl i przystąpiło do pracy. Zwrócił na nich uwagę mężczyzna w szarym aucie, który zatrzymał się, by wytłumaczyć niestosowność takiego zachowania.

Szybko otrzymał jednak od jednego ze złodziei porcję kontrargumentów, dodatkowo wzmocnionych młotkiem. Odjechał, ale tylko na chwilę. Wrócił na wstecznym i szybkim prostym z tylnego zderzaka pozbawił skuter złoczyńców mobilności. Wspaniały brytyjski wymiar sprawiedliwości uzna to zapewne za próbę morderstwa, o naruszeniu prawa do uprawiania hobby nie wspominając.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę