tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Metoda siłowa. Londyńska policja rozjeżdża złodziei jednośladów [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Metoda siłowa. Londyńska policja rozjeżdża złodziei jednośladów [FILM]

Autor: Raff 2018.05.16, 14:57 2 Drukuj

Brytyjska policja opublikowała kompilację filmów z siłowych zatrzymań złodziei skuterów. Jest to jeden z elementów kampanii skierowanej przeciwko pladze kradzieży jednośladów, która od miesięcy szaleje w Londynie.

Kradzieże jednośladów przybrały w ciągu ostatniego roku rozmiary epidemii. Każdego dnia z ulic brytyjskiej stolicy znika prawie 40 motocykli i skuterów, a szajki specjalizujące się w tym procederze czują się bezkarne.

Aby uniknąć posądzenia o bezczynność, londyńska policja stara się publikować informację o obławach jak najczęściej. W najnowszym filmie, który pojawił się na fanpage'u Metropolitan Police of London, możemy przyjrzeć się siłowym zatrzymaniom, przeprowadzanym przy użyciu radiowozów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę