tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lokalizator gratis. Honda walczy z plagą złodziei jednośladów Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lokalizator gratis. Honda walczy z plagą złodziei jednośladów

Autor: Raff 2018.07.04, 16:28 4 Drukuj

Honda będzie dodawać gratis lokalizator GPS do każdego nowego jednośladu kupionego po 2 lipca - oświadczył brytyjski oddział tej firmy. Ma to pomóc w nierównej walce z plagą złodziej motocykli i skuterów w Wielkiej Brytanii.

Lokalizator (tracker) jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych metod zapobiegania utracie pojazdu. Może świadczyć o tym fakt, że sami złodzieje pozostawiają często na kilka dni skradziony pojazd pod przykryciem na parkingu i obserwują, czy nie zostanie namierzony. Wiedzą, że niewielkie urządzenie, które łatwo ukryć, może precyzyjnie wskazać policji dziuplę.

__________________________________________

Brytyjski oddział Hondy ogłosił, że będzie na własny koszt dodawał lokalizator do każdego nowego jednośladu zakupionego w sieci dealerskiej po 2 lipca. Z możliwości zakupu i montażu tego urządzenia na preferencyjnych warunkach będą mogli skorzystać także właściciele motocykli i skuterów tej marki kupionych wcześniej.

Dzięki specjalnej aplikacji, użytkownik na bieżąco może śledzić pozycję własnego pojazdu, ustawić alarm w przypadku opuszczenia przez niego bezpiecznej strefy, a nawet rejestrować przebytą trasę. W przypadku kradzieży można udostępnić dane lokalizacyjne policji. Miesięczny koszt korzystania z systemu wynosi około 40 zł.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę