tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lokalizator gratis. Honda walczy z plagą złodziei jednośladów

Lokalizator gratis. Honda walczy z plagą złodziei jednośladów

Autor: Raff 2018.07.04, 16:28 4 Drukuj

Honda będzie dodawać gratis lokalizator GPS do każdego nowego jednośladu kupionego po 2 lipca - oświadczył brytyjski oddział tej firmy. Ma to pomóc w nierównej walce z plagą złodziej motocykli i skuterów w Wielkiej Brytanii.

Lokalizator (tracker) jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych metod zapobiegania utracie pojazdu. Może świadczyć o tym fakt, że sami złodzieje pozostawiają często na kilka dni skradziony pojazd pod przykryciem na parkingu i obserwują, czy nie zostanie namierzony. Wiedzą, że niewielkie urządzenie, które łatwo ukryć, może precyzyjnie wskazać policji dziuplę.

Brytyjski oddział Hondy ogłosił, że będzie na własny koszt dodawał lokalizator do każdego nowego jednośladu zakupionego w sieci dealerskiej po 2 lipca. Z możliwości zakupu i montażu tego urządzenia na preferencyjnych warunkach będą mogli skorzystać także właściciele motocykli i skuterów tej marki kupionych wcześniej.

Dzięki specjalnej aplikacji, użytkownik na bieżąco może śledzić pozycję własnego pojazdu, ustawić alarm w przypadku opuszczenia przez niego bezpiecznej strefy, a nawet rejestrować przebytą trasę. W przypadku kradzieży można udostępnić dane lokalizacyjne policji. Miesięczny koszt korzystania z systemu wynosi około 40 zł.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę