tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kradzieże motocykli w Karpaczu - podpisz petycję do Komendanta Głównego Policji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kradzieże motocykli w Karpaczu - podpisz petycję do Komendanta Głównego Policji

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.12, 10:01 1 Drukuj

Karpacz to malowniczo położone miasteczko na Dolnym Śląsku, które przez cały rok przyciąga tłumy turystów. Ze względu na piękną okolicę i bliskość krętych szlaków jest również bardzo popularne wśród motocyklistów. Niestety od kilku lat idzie za tym prawdziwa plaga kradzieży motocykli, z którą kompletnie nie radzi sobie miejscowa policja.

Tylko w dniach 7-8 września z parkingów pod pensjonatami zniknęły dwie maszyny - Multistrada oraz Africa Twin, o czym informowaliśmy na naszym profilu facebookowym. W Karpaczu i okolicach działa zorganizowana grupa złodziei motocykli, a komentarze poszkodowanych właścicieli sugerują, że może ona być w zmowie z niektórymi pracownikami hoteli i pensjonatów.

NAS Analytics TAG

W sieci pojawiła się petycja do Komendanta Głównego Policji o pilne zajęcie się tą sprawą. Oczywiście sam apel nie rozwiąże problemu, ale liczne podpisy dadzą jasny sygnał, że środowisko motocyklowe widzi i głośno komentuje tę sytuację. Nie chcielibyśmy bojkotować Karpacza jako celu swoich wyjazdów - szkoda potencjału tego znakomitego miasta.

Petycję można podpisać pod tym adresem. Zachęcamy, zróbmy to licznie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę