tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bd zmiany w oznakowania drg. Unijni politycy podjli decyzj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bd zmiany w oznakowania drg. Unijni politycy podjli decyzj

Autor: Raff 2019.03.21, 11:43 Drukuj

Drogowe oznakowanie poziome w krajach unijnych będzie ujednolicone. Politycy krajów Wspólnoty porozumieli się w tej sprawie, co oznacza, że możemy wkrótce oczekiwać konkretnych regulacji.

Dziś standard oznakowania poziomego w poszczególnych krajach Unii Europejskiej znacznie się różni. Nie trzeba daleko szukać - w wielu krajach powszechne są elementy malowane na żółto, w innych niemal nie występują. Także wygląd wielu znaków, nie tylko poziomych różni się, co dla coraz popularniejszych systemów rozpoznawania znaków w pojazdach może stanowić problem.

NAS Analytics TAG

Europejska Rada Bezpieczeństwa Transportu poinformowała niedawno, że na poziomie politycznym jest już porozumienie w sprawie ujednolicenia oznakowania dróg. Pozostało zatem tylko ustalenie odpowiednich norm i przygotowanie rozporządzeń.

Przy okazji tego porozumienia będzie okazja ustalić standardy dotyczące stosowanych materiałów i technologii. W wielu krajach oznakowanie poziome pozostawia wiele do życzenia - dzięki nowym przepisom będzie możliwy transfer lepszych technologii do miejsc, gdzie jej brakuje.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr