tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Aprilia Tuono 125 i RS 125. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Aprilia Tuono 125 i RS 125. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.04, 19:41 Drukuj

Aprilia dodała do swojej oferty ostatni element układanki w postaci zaktualizowanych modeli Tuono 125 i RS125. Motocykle są teraz bardziej dojrzałe i zadziorne.

W obu przypadkach silnik został przystosowany do spełniania normy emisji spalin Euro 5. Pojawił się nowy układ wydechowy, który ma zapewnić bardziej rasowy dźwięk, a także nowy komputer sterujący silnikiem. Dzięki temu motocykle dysponują mocą 14,75 KM osiąganą przy 10 000 obr./min. Producent zapewnia także, że poprawiono krzywą momentu obrotowego i mocy w niższych zakresach obrotów.

NAS Analytics TAG

Nowa generacja to także mocny krok w kwestii wyposażenia. Na pokładzie obu motocykli pojawiło się oświetlenie LED, nowe zegary, lepszy system ABS i w standardzie będzie dostępna platforma multimedialna MIA, która pozwala na połączenie motocykla ze smartfonem. Mini owiewki w Tuono 125 zostały upodobnione do tych z większych modeli i dzięki temu motocykl wygląda bardziej dojrzale i aerodynamicznie.

Aprilia RS125 będzie dostępna w kolorze czarnym oraz malowaniu GP Replica. Model Tuono 125 pojawi się w kolorach Aprilia Black, Lightening White i Arrow Grey.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr