tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aprilia RS 660 dominuje w pierwszym wycigu Mistrzostw MotoAmerica
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Aprilia RS 660 dominuje w pierwszym wycigu Mistrzostw MotoAmerica

Autor: Informacja prasowa 2021.05.07, 10:25 Drukuj

Debiutująca Aprilia RS 660 zaliczyła perfekcyjny start w kategorii Twins w Mistrzostwach MotoAmerica. Na torze Road Atlanta włoskie motocykle zdobyły komplet pierwszych trzech miejsc wśród 23 zaciekle walczących zawodników.

Niezwykła demonstracja siły w wyścigu udowodniła dynamikę i wysoką jakość silnika nowego RS 660. Tym bardziej, że zespoły otrzymały do dyspozycji niewiele czasu, aby przygotować się do sezonu i przeprowadzić testy z nowym dwucylindrowcem z Noale - udało się go homologować w Ameryce niedługo przed rozpoczęciem mistrzostw. Takie rozpoczęcie sezonu, w pewnym sensie niespodziewane, plasuje RS 660 wśród faworytów do zdobycia finałowego triumfu w prestiżowych mistrzostwach Stanów Zjednoczonych.

NAS Analytics TAG

Zwycięzca, Kaleb De Keyrel ruszał do wyścigu z drugiej pozycji startowej i jako pierwszy na mecie dowiózł swojemu zespołowi Robem Engineering powody do radości. Za nim na podium finiszowali Jody Barry oraz Hayden Schultz, obaj z zespołu Righteous Racing.

- Miałem wielką radochę, to była naprawdę dobra batalia - powiedział zwycięzca. - Stanąć na starcie praktycznie bez wcześniejszej jazdy na nowym motocyklu i od razy być szybkim pokazuje, że dobrze odrobiłem swoją pracę domową. Aprilia pojawiła się tuż przed mistrzostwami, więc nie mieliśmy zbyt wiele czasu. Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie Matt Spicer oraz Gene Burcham, a także cała ekipa Robem Engineering, która poświęciła Aprilii RS 660 wiele godzin pracy, aby odpowiednio przygotować się do startu wyścigu. Walczyłem w mistrzostwach już rok temu i nie wygrałem, więc oczywiście jestem teraz bardziej niż chętny aby udowodnić, że potrafię jechać w czołówce i wygrywać wyścigi.

Aprilia RS 660 zadebiutowała w październiku minionego roku i zrewolucjonizowała ideologię sportowego charakteru motocykla. Model ten jest tak lekki i efektywny pomiędzy zakrętami, że - pomimo przeznaczenia do codziennego użytku drogowego - po kilku zmianach jest zdolny do przeistoczenia się w motocykl ekstremalnie szybki i radosny pomiędzy liniami wyznaczającymi nitkę toru wyścigowego. Dynamiczny charakter, precyzyjne podwozie, ograniczona masa oraz ekscytujące osiągi nowego, 100-konnego silnika dwucylindrowego podkreślają niespotykaną przyjemność z jazdy. Aprilia RS 660 była jedną z najbardziej niecierpliwie wyczekiwanych nowości, a teraz udowodniła, że potrafi zapewniać radość w każdej sytuacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr