tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 108 km/h budynkiem. Magiczny wynik pomiaru policyjnego wideorejestratora [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

108 km/h budynkiem. Magiczny wynik pomiaru policyjnego wideorejestratora [FILM]

Autor: Raff 2018.04.23, 12:25 8 Drukuj

Jeśli wciąż nie wierzysz, że policyjne wideorejestratory pokazują wyniki pomiarów wzięte z kosmosu, być może ostatecznie przekona cię film, w którym zmierzono prędkość… budynku.

Na temat magicznych urządzeń policyjnych, które mierzą prędkość, choć nie mają żadnego radaru, pisaliśmy wielokrotnie. Nie tylko my zresztą - kompletnie niewiarygodnym wideorejestratorom niemal każde medium poświęciło już mnóstwo miejsca.

~~~~~------~~~~~

Do sieci trafił niedawno ciekawy film, który jest doskonałym dowodem na magię pomiaru wspomnianym urządzeniem. Policyjny radiowóz przyłapał na znacznym przekroczeniu prędkości… budynek.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę