tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Niken - sekret elastycznego trójkołowca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Niken - sekret elastycznego trójkołowca

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.14, 14:29 Drukuj

Szybki trójkołowiec Niken narobił sporo szumu na ostatnich targach EICMA. Yamaha zaprezentowała właśnie krótki film pokazujący sekret głębokich złożeń w zakręt, do których zdolna jest ta maszyna.

Yamaha Niken nie przestaje budzić emocji, a gorące spory wybuchające z jej powodu między motocyklistami tylko podgrzewają atmosferę przed pierwszymi jazdami testowymi. W sieci pojawił się właśnie film, na którym dokładnie widać zasadę działania przedniego zawieszenia wyposażonego w system Ackermana, umożliwiającego przechył pod kątem do 45 stopni. W połączeniu ze 115-konną jednostką napędową z modelu MT-09 ma ono dać niepowtarzalne wrażenia z jazdy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę