tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy cen Yamahy Niken. Bdzie nisza, ni si spodziewalimy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znamy cen Yamahy Niken. Bdzie nisza, ni si spodziewalimy!

Autor: Raff 2018.05.17, 15:21 3 Drukuj

Znamy cenę Yamahy NIKEN. Trójkołowy motocykl, manifestacja możliwości technicznych i kierunku rozwoju producenta, będzie znacznie tańszy, niż przypuszczaliśmy.

Choć koncepcja trójkołowego jednośladu (o ile nazwa taka jest uzasadniona) nie jest niczym nowym, prezentacja prototypu Nikena wywołała ogromne zainteresowanie. Yamaha postanowiła pójść ryzykowną drogą, jednak pomysł wypalił, a argumenty przedstawiane przez producenta przekonują.

NAS Analytics TAG

Niken, zdaniem Yamahy, zapewni lepsze niż w przypadku tradycyjnych motocykli prowadzenie i przyczepność. Dla kierowcy oznacza to możliwość szybszego pokonywania zakrętów. Jednostka napędowa Nikena to znany z modelu MT-09 trzycylindrowy silnik rzędowy o pojemności 847 cm3 i mocy 115 KM.

Ogromne znaczenie, jakie dla Yamahy ma model Niken kazało przypuszczać, że trójkołowiec ten będzie horrendalnie drogi. Okazuje się, że nie będzie tak źle. Dealerzy przyjmują już zamówienia. Cena - 64 900 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr