tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tricity 300. Kolejny trójkołowiec w ofercie Yamahy już w drodze NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tricity 300. Kolejny trójkołowiec w ofercie Yamahy już w drodze

Autor: Raff 2018.06.01, 17:33 Drukuj

Tricity 300 to kolejny trójkołowiec, który ma szansę dołączyć do oferty Yamahy. Wizualizację miejskiego skutera opublikował japoński magazyn Young Machine.

Kiedy prezes Yamahy, Yoshihiro Hidaka, zapowiedział kolejne trójkołowce spod znaku trzech kamertonów, stało się jasne, że to właśnie ta forma będzie dla producenta priorytetem na najbliższe lata.

NAS Analytics TAG

Po raczej entuzjastycznym przyjęciu modelu Niken, szefowie Yamahy mają prawo sądzić, że kolejne modele z dodatkowym kołem również trafią na podatny grunt. Japoński magazyn Young Machine pokazał jak może wyglądać element pośredni między topowym Nikenem a skromnym Tricity 125.

Dziennikarze twierdzą, że Tricity 300 bazować będzie na konstrukcji skutera XMax 300, co oznacza moc około 28 KM, idealną w warunkach miejskich. Przekonujące wizualizacje nie wskazują przy tym, by Tricity 300 był szerszy od standardowego skutera tej pojemności.

Nie jest do końca pewne czy Tricity 300 trafi na rynek europejski, ale, biorąc pod uwagę niezwykle ekspansywną politykę Yamahy, jest to więcej niż prawdopodobne.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę