tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tricity 300. Kolejny trjkoowiec w ofercie Yamahy ju w drodze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tricity 300. Kolejny trjkoowiec w ofercie Yamahy ju w drodze

Autor: Raff 2018.06.01, 17:33 Drukuj

Tricity 300 to kolejny trójkołowiec, który ma szansę dołączyć do oferty Yamahy. Wizualizację miejskiego skutera opublikował japoński magazyn Young Machine.

Kiedy prezes Yamahy, Yoshihiro Hidaka, zapowiedział kolejne trójkołowce spod znaku trzech kamertonów, stało się jasne, że to właśnie ta forma będzie dla producenta priorytetem na najbliższe lata.

NAS Analytics TAG

Po raczej entuzjastycznym przyjęciu modelu Niken, szefowie Yamahy mają prawo sądzić, że kolejne modele z dodatkowym kołem również trafią na podatny grunt. Japoński magazyn Young Machine pokazał jak może wyglądać element pośredni między topowym Nikenem a skromnym Tricity 125.

Dziennikarze twierdzą, że Tricity 300 bazować będzie na konstrukcji skutera XMax 300, co oznacza moc około 28 KM, idealną w warunkach miejskich. Przekonujące wizualizacje nie wskazują przy tym, by Tricity 300 był szerszy od standardowego skutera tej pojemności.

Nie jest do końca pewne czy Tricity 300 trafi na rynek europejski, ale, biorąc pod uwagę niezwykle ekspansywną politykę Yamahy, jest to więcej niż prawdopodobne.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr