tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trzecie koło u wozu, czyli po co nam właściwie Yamaha Niken [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trzecie koło u wozu, czyli po co nam właściwie Yamaha Niken [FILM]

Autor: Raff 2018.03.08, 16:35 Drukuj

Jak właściwie działa Yamaha Niken i po co trzy koła zamiast dwóch? Japończycy w nowym filmie w prosty sposób wyjaśniają zalety swojego trójkołowca.

Yamaha modelem Niken namieszała w motocyklowym świecie. Niektórzy zastanawiali się po co to trzecie koło, skoro dwa sprawdzają się tak dobrze. Inni zachwycali się designem kosmicznego trójkołowca, jeszcze inni podśmiewali się, że to współczesna wersja emeryckiej trajki.

NAS Analytics TAG

A jednak jest faktem, że Niken przebojem zdobył serca odwiedzających każde motocyklowe targi, na których się pojawił. Przedstawiciele Yamahy twierdzą, że Niken to nie tylko lepsze prowadzenie w zakrętach dzięki większej przyczepności. To także całkiem nowe wrażenia z jazdy. Jesteśmy w stanie im uwierzyć.

Jednym z podstawowych pytań, zadawanych w związku z Nikenem, zarówno na targach, jak i w internecie jest "Jak to właściwie działa?". Aby wyjaśnić wątpliwości i zaspokoić głód wiedzy, Yamaha nagrała film, z którego można dowiedzieć się jak w praktyce działa system Ackermana i jakie korzyści niesie podróż na trzech kołach.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę