tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rado z pierwszego motocykla i wypad w barwach jesieni [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rado z pierwszego motocykla i wypad w barwach jesieni [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2019.10.16, 10:53 1 Drukuj

Nasz kumpel Bartek był do tej pory zdeklarowanym fanem jednośladów z napędem mięśniowym, a na rowerze kręcił większe przebiegi, niż niejeden właściciel "wystawowego" motocykla. Długo namawialiśmy go na próbny zakup maszyny klasy 125.

W końcu kilka tygodni temu Bartek pękł i kupił zgrabnego chińskiego scramblera. Od tego czasu jeździ w każdej wolnej chwili i coś nam mówi, że to nie jest jego ostatnie słowo w temacie motocykli. Zapytany przez nas mailowo jasnowidz Jackowski spojrzał na zdjęcie Bartka i miał wizję, że w bliskiej przyszłości zacznie mu towarzyszyć litera A… :)

NAS Analytics TAG

Nasz kolega zajmuje się również fotografią i filmowaniem, na jeden z motocyklowych wypadów zabrał więc drona z kamerą. Urządzenie miało co prawda lekką tremę wśród gałęzi w gęstych mazowieckich lasach, ale Bartkowi udało się uchwycić najważniejsze - radość i ekscytację z jazdy swoim pierwszym motocyklem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr