tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Radość z pierwszego motocykla i wypad w barwach jesieni [VIDEO] NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Radość z pierwszego motocykla i wypad w barwach jesieni [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.10.16, 10:53 1 Drukuj

Nasz kumpel Bartek był do tej pory zdeklarowanym fanem jednośladów z napędem mięśniowym, a na rowerze kręcił większe przebiegi, niż niejeden właściciel "wystawowego" motocykla. Długo namawialiśmy go na próbny zakup maszyny klasy 125.

W końcu kilka tygodni temu Bartek pękł i kupił zgrabnego chińskiego scramblera. Od tego czasu jeździ w każdej wolnej chwili i coś nam mówi, że to nie jest jego ostatnie słowo w temacie motocykli. Zapytany przez nas mailowo jasnowidz Jackowski spojrzał na zdjęcie Bartka i miał wizję, że w bliskiej przyszłości zacznie mu towarzyszyć litera A… :)

NAS Analytics TAG

Nasz kolega zajmuje się również fotografią i filmowaniem, na jeden z motocyklowych wypadów zabrał więc drona z kamerą. Urządzenie miało co prawda lekką tremę wśród gałęzi w gęstych mazowieckich lasach, ale Bartkowi udało się uchwycić najważniejsze - radość i ekscytację z jazdy swoim pierwszym motocyklem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę