tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Venom X22, czyli udawana Ninja za 1799,99 USD. Ale jeden szczeg przykuwa uwag.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Venom X22, czyli udawana Ninja za 1799,99 USD. Ale jeden szczeg przykuwa uwag.

Autor: Alonzo 2020.10.31, 00:18 Drukuj

Venom x22 to ścigacz o pojemności 125 cm3, który ma do złudzenia przypominać Ninję.  Silnik jest czterosuwowy, a napęd jest przenoszony za pośrednictwem czterobiegowej skrzyni biegów. Rozpędza się do około 100 km/h, ale wygląda, jakby mógł pojechać conajmniej dwa razy szybciej. Zobaczie go na filmach.

NAS Analytics TAG

To, że jest klonem Ninji, wcale nam się nie podoba. To dość bezczelne podszywanie się pod sukces, wypracowany przez innego producenta motocykli. Każdy powinien tworzyć własne motocykle, a nie udawać, że produkuje motocykle kogoś innego. Niemniej jest jedna rzecz, która daje do myślenia. Cena Venoma x22 125 w Stanach Zjednoczonych, to jedyne 1799,99 USD. Tak niska cena została osiągnięta dzięki sprzedaży tego motocykla przez Internet. Zamawia się go na stronie internetowej producenta, a następnie dostaje się kurierem dużą skrzynię, w której jest już w 90% złożony motocykl. Trzeba tylko przykręcić drążki kierownicze, lusterka, owiewkę, podokręcać wszystkie śrubki i wykonać przegląd. Zamawianie motocykla od producenta do odbiorcy końcowego jest bardzo śmiałą koncepcją, która może obniżyć koszty jednośladów. Czy to dobry pomysł, musicie już ocenić sami.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr