tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter czy motocykl 125? Co wybra? [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter czy motocykl 125? Co wybra? [FILM]

Autor: Janusz Bbenek 2019.07.03, 13:02 7 Drukuj

Kierowcy, którzy wykonują właśnie pierwsze podejście do jednośladu klasy 125, stoją przed wyborem nie tylko marki i modelu, ale przede wszystkim typu pojazdu. Ładny i praktyczny skuter czy charakterny motocykl? Sprawdziliśmy to dla was!

Przed zakupem pierwszej 125 jest więcej tematów do przemyślenia, niż się na początku wydaje. Po pierwsze, czy dam radę z manualną skrzynią biegów i czy przy tak małym silniku ma ona w ogóle sens? Jak często zamierzam jeździć i czy będę to robił(a) również w deszczu? Czy potrzebuję przestrzeni bagażowej? Czy, pomimo mizernej pojemności skokowej, marzy mi się określony wizerunek?

NAS Analytics TAG

Zarówno motocykle, jak i skutery 125 mają sporo wad i zalet. Zabraliśmy dwa pojazdy marki Romet na szybki test miejsko-podmiejski, by sprawdzić, jak w praktyce radzą sobie z codziennymi i weekendowymi zadaniami. Bo w końcu jednoślad ma dostarczać codziennej radości, a nie wkurzać na każdym kroku, prawda?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: Bob 05/07/2019 23:48

Wikszo 125 ma manuala.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr