tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter czy motocykl 125? Co wybra? [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter czy motocykl 125? Co wybra? [FILM]

Autor: Janusz Bbenek 2019.07.03, 13:02 7 Drukuj

Kierowcy, którzy wykonują właśnie pierwsze podejście do jednośladu klasy 125, stoją przed wyborem nie tylko marki i modelu, ale przede wszystkim typu pojazdu. Ładny i praktyczny skuter czy charakterny motocykl? Sprawdziliśmy to dla was!

Przed zakupem pierwszej 125 jest więcej tematów do przemyślenia, niż się na początku wydaje. Po pierwsze, czy dam radę z manualną skrzynią biegów i czy przy tak małym silniku ma ona w ogóle sens? Jak często zamierzam jeździć i czy będę to robił(a) również w deszczu? Czy potrzebuję przestrzeni bagażowej? Czy, pomimo mizernej pojemności skokowej, marzy mi się określony wizerunek?

NAS Analytics TAG

Zarówno motocykle, jak i skutery 125 mają sporo wad i zalet. Zabraliśmy dwa pojazdy marki Romet na szybki test miejsko-podmiejski, by sprawdzić, jak w praktyce radzą sobie z codziennymi i weekendowymi zadaniami. Bo w końcu jednoślad ma dostarczać codziennej radości, a nie wkurzać na każdym kroku, prawda?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: Bob 05/07/2019 23:48

Wikszo 125 ma manuala.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr