tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe skutery elektryczne NIU na targach EICMA 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe skutery elektryczne NIU na targach EICMA 2019

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.07, 11:10 Drukuj

Producent elektrycznych jednośladów NIU zaprezentował w Mediolanie aż cztery nowości - trzy skutery i rower. Oczywiście wszystkie pojazdy posiadają napęd elektryczny.

Pierwszą nowością jest model MQiGT. Skuter rozpędza się do 70 km/h i jest wyposażony w silnik Bosch o mocy 3000W. Pojazd jest dostępny w wersji z jedną lub dwiema bateriami o pojemności 2 kWh każda. Skuter oferuje zasięg od 55 kilometrów przy prędkości 70 km/h do 135 kilometrów przy prędkości 25 km/h. NIU MQiGT został zaprojektowany tak, aby wygodnie podróżowały nim dwie osoby. Deklarowany czas ładowania baterii to 6 godzin.

NAS Analytics TAG

Dla wymagających użytkowników przewidziano model NQiGT Pro. Wyposażono go w koła o średnicy 14 cali dla zwiększenia komfortu jazdy, ulepszone zawieszenie i dwie baterie o łącznej pojemności 4,2 kWh, co zwiększa zasięg do 150 kilometrów przy prędkości 25 km/h i 70 kilometrów przy prędkości 70 km/h.

Kolejna nowość to UQiGT Pro. To bardzo ciekawy pojazd, który rozwija prędkość 45 km/h, a więc jest rejestrowany jako motorower. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że dotrzecie nim z mieszkania aż do biurka. Najważniejsze cechy skutera to koła o średnicy 15 cali i silnik Bosch o mocy 1200 W. Przy prędkości maksymalnej zasięg wynosi 50 kilometrów.

Ostatnią zaprezentowaną nowością jest rower elektryczny Aero EB-01. Wyposażono go w baterię o pojemności 1 kWh z możliwością szybkiego demontażu. Prędkość maksymalna została ograniczona do 25 km/h. Aero EB-01 wygląda niewinnie, ale ma wiele do zaoferowania. Na pokładzie znajdziemy pełne zawieszenie, hydrauliczne hamulce tarczowe, zegary w skuterowym stylu i pełne oświetlenie LED.

Dystrybutorem skuterów NIU w Polsce jest firma Motor-Land.

Więcej informacji o skuterach NIU znajdziecie na www.niu.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr