tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe skutery elektryczne NIU na targach EICMA 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe skutery elektryczne NIU na targach EICMA 2019

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.07, 11:10 Drukuj

Producent elektrycznych jednośladów NIU zaprezentował w Mediolanie aż cztery nowości - trzy skutery i rower. Oczywiście wszystkie pojazdy posiadają napęd elektryczny.

Pierwszą nowością jest model MQiGT. Skuter rozpędza się do 70 km/h i jest wyposażony w silnik Bosch o mocy 3000W. Pojazd jest dostępny w wersji z jedną lub dwiema bateriami o pojemności 2 kWh każda. Skuter oferuje zasięg od 55 kilometrów przy prędkości 70 km/h do 135 kilometrów przy prędkości 25 km/h. NIU MQiGT został zaprojektowany tak, aby wygodnie podróżowały nim dwie osoby. Deklarowany czas ładowania baterii to 6 godzin.

NAS Analytics TAG

Dla wymagających użytkowników przewidziano model NQiGT Pro. Wyposażono go w koła o średnicy 14 cali dla zwiększenia komfortu jazdy, ulepszone zawieszenie i dwie baterie o łącznej pojemności 4,2 kWh, co zwiększa zasięg do 150 kilometrów przy prędkości 25 km/h i 70 kilometrów przy prędkości 70 km/h.

Kolejna nowość to UQiGT Pro. To bardzo ciekawy pojazd, który rozwija prędkość 45 km/h, a więc jest rejestrowany jako motorower. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że dotrzecie nim z mieszkania aż do biurka. Najważniejsze cechy skutera to koła o średnicy 15 cali i silnik Bosch o mocy 1200 W. Przy prędkości maksymalnej zasięg wynosi 50 kilometrów.

Ostatnią zaprezentowaną nowością jest rower elektryczny Aero EB-01. Wyposażono go w baterię o pojemności 1 kWh z możliwością szybkiego demontażu. Prędkość maksymalna została ograniczona do 25 km/h. Aero EB-01 wygląda niewinnie, ale ma wiele do zaoferowania. Na pokładzie znajdziemy pełne zawieszenie, hydrauliczne hamulce tarczowe, zegary w skuterowym stylu i pełne oświetlenie LED.

Dystrybutorem skuterów NIU w Polsce jest firma Motor-Land.

Więcej informacji o skuterach NIU znajdziecie na www.niu.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr