tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadchodząca niespodzianka Harleya dla europejskich klientów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadchodząca niespodzianka Harleya dla europejskich klientów

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.28, 15:01 1 Drukuj

Wszystko wskazuje na to, że Harley dotrzyma obietnicy i w nadchodzącym sezonie na rynku pojawi się kolejna duża porcja całkowicie nowych modeli. W Europie zarejestrowane i zastrzeżone zostały właśnie dwie nowe nazwy: 48X oraz Pan American.

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o rezerwacji nazwy "Bronx" dla jednego z nowych modeli Harleya. Teraz spływają do nas informacje o kolejnych ruchach Amerykanów w urzędach patentowych, tym razem w Unii Europejskiej. Zarejestrowali oni właśnie nazwy 48X i Pan American. Tak jak w przypadku Bronxa, dotyczą one "motocykli oraz ich strukturalnych części", mamy więc pewność, że nie chodzi np. o nową linię odzieży lub kubków do kawy, tylko pełnokrwiste motocykle.

NAS Analytics TAG

Nie ma jeszcze oczywiście informacji o specyfikacji nadchodzących modeli, możemy więc tylko spekulować, biorąc pod uwagę ich nazwy. "48X" pasuje do miejskiego twardziela w stylu Forty-Eight. Być może będzie to jego "młodzieżowa" wersja, z silnikiem zapożyczonym z modelu Street 750 lub Street 500.

Z kolei "Pan American" wygląda na puszczenie oka do miłośników kultowego turystyka Hondy. Będzie to więc prawdopodobnie kolejna maszyna turystyczna Harleya, być może bardziej rozbudowana wersja przedstawionego niedawno Sport Glide. Mógłby on otrzymać centralny kufer i bardziej rozbudowaną owiewkę. Poczekajmy do lata, zwyczajowej pory na nowości z Milwaukee.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę