tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 3497 maszyn - rekordowa parada motocykli Harley-Davidson [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

3497 maszyn - rekordowa parada motocykli Harley-Davidson [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.10.07, 10:12 Drukuj

Poprzedni rekord został ustanowiony na zlocie w greckim Patras, na którym stawiły się 2404 Harleye. Amerykańskie środowisko harleyowców postawiło sobie za punkt honoru powrót rekordu Guinessa na swoją ziemię, stąd pomysł na imprezę Bring it Home.

Zorganizowano ją w sobotę 5 października na specjalnie zamkniętym na tę okazję lotnisku w pobliżu miasta Paris w Teksasie. Na miejscu pojawiło się 3497 motocykli Harley Davidson, które uformowały paradę i ustanowiły nowy rekord. 

NAS Analytics TAG

Dochód z imprezy trafił do fundacji Motorcycle Missions, która pomaga byłym żołnierzom w walce z zespołem stresu pourazowego poprzez jazdę na motocyklach i działania w środowisku fanów jednośladów.  

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę