tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Benelli Leoncino - krl stylu w klasie 500
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Benelli Leoncino - krl stylu w klasie 500

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.27, 09:30 Drukuj

W sezonie 2018 w salonach polskiego dystrybutora marki Benelli pojawi się długo wyczekiwany model Leoncino. Elegancki motocykl dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia - jako roadster, scrambler oraz nowoczesny cafe racer.

Najmocniejszą stroną Benelli Leoncino jest zdecydowanie jego stylistyka, która bez żadnych kompleksów może konkurować z najlepszymi klasykami od włoskich, niemieckich i japońskich producentów. Umiejętnie połączono w niej tradycyjne linie z nowoczesnymi dodatkami, takimi jak oświetlenie LED i cyfrowy wyświetlacz. Leoncino ma znakomite proporcje i wygląda na maszynę z dużo wyższej półki, a jest przecież przedstawicielem niedrogiej klasy 500. Jest więc niezwykle stylową propozycją dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2.

NAS Analytics TAG

Napędza go chłodzony cieczą, rzędowy twin o pojemności 500 cm3 i mocy 48 KM, który znamy już z turystycznego modelu TRK502. To nowoczesna ośmiozaworowa jednostka, która połączona jest hydraulicznie wspomaganym sprzęgłem z sześciostopniową skrzynią biegów. Mocne hamulce z czterotłoczkowym zaciskiem z przodu wyposażone są oczywiście w system ABS.

Benelli Leoncino dostępny będzie w trzech wersjach. Bazowa jest klasycznym roadsterem na 17-calowych, odlewanych kołach. Wersja Trail spogląda w stronę szutrowych tras - posiada szprychowe koła, z których przednie ma rozmiar 19 cali oraz mocniejsze, regulowane zawieszenie z przednim widelcem USD z rur o średnicy 50 mm. Trzecia wersja to Leoncino Sport, będąca wariacją na temat klasycznego motocykla sportowego. Znajdziemy w niej niewielką owiewkę, kierownicę typu clip-on oraz jeszcze mocniejsze hamulce z podwójną tarczą i czterotłoczkowymi zaciskami z przodu.

Wszystkie odmiany modelu Leoncino dzielą ten sam silnik oraz kratownicową, stalową ramę. Będą wprowadzane do sprzedaży stopniowo,w ciągu trwania sezonu 2018. Nie znamy jeszcze dokładnych cen, ale na pewno będą bardzo konkurencyjne - wysoka jakość w przystępnym budżecie to w końcu dewiza marki Benelli. Bądźcie czujni!

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr