tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwszy Rajd Benelli "Mazury 2019" NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwszy Rajd Benelli "Mazury 2019"

Autor: Rafał Dmowski 2019.06.14, 17:15 Drukuj

Polski importer motocykli Benelli - firma Motor-Land zorganizowała pierwszy w Polsce rajd motocykli Benelli.

Dziennikarze i miłośnicy tej włoskiej marki przez trzy dni podróżowali na 600 kilometrowej trasie Dziekanów Nowy pod Warszawą - Pułtusk - Ostrołęka - Spychowo - Ruciane Nida - Popielno - Mikołajki - Ukta - Ruciane Nida - Niedźwiedzi Róg - Pisz - Łomża - Ostrów Mazowiecka - Wyszków - Serock - Dziekanów Nowy pod Warszawą.

RAJD BENELLI MAZURY 2019 01

Na trasie czekały na uczestników atrakcje w postaci kilku odcinków terenowych, odcinka szutrowego, wspaniałych mazurskich widoków i zakrętów, przeprawy promem przez jezioro Bełdany, licznych atrakcji kulinarnych i zwiedzania miejsc takich jak leśniczówka "Pranie" (miejsce pobytu i pracy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego) oraz skansenu Punktu Oporu Pisz z unikalnym, w pełni wyposażonym biernym schronem bojowym Regelbau 502. Pogoda i humory dopisywały uczestnikom przez cały czas trwania rajdu, tym bardziej, że wszystkie motocykle Benelli sprawowały się znakomicie. Na całej trasie rajdu nie wydarzył się żaden wypadek czy awaria, mimo że trasa była miejscami wymagająca dla motocykli i kierowców.

Kolejna impreza poświęcona marce Benelli planowana jest na październik tego roku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę