tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta pracuje nad nową platformą NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta pracuje nad nową platformą

Autor: Beavis 2015.04.21, 13:34 Drukuj

Podczas prasowej prezentacji turystycznego modelu Turismo Veloce 800, prezydent marki Giovanni Castiglioni przyznał, że MV Agusta pracuje nad nową, czterocylindrową platformą.

Po prezentacji najmocniejszej dotychczas wersji F4, modelu RC (212 KM i 175 kg!), MV Agusta szykuje zmiany w swojej czterocylindrowej platformie. Podczas prasowej prezentacji Turismo Veloce 800, Giovanni Castiglioni przyznał, że to ostatni trzycylindrowy model - teraz MV koncentruje się na czterocylindrówce. Nie trudno się domyślić, że mowa o modelu F4, który aktualnie jest najstarszym w ofercie. Pierwszym litrowym modelem F4 było Ago z 2005 roku. Od tego czasu oczywiście wiele się zmieniło, ale u technologicznych źródeł leży ta sama koncepcja (ktoś kiedyś powiedział, że miarą dobrego designu jest jego ponadczasowość - F4 posiada korzenie w F4 750 Oro z 1999 roku!).

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji dotyczących detali technicznych nowego modelu, a nawet potwierdzenia, że będzie to F4. Mając na uwadze, że MV koncentruje się na wyścigach (oraz zmiany w regulaminach WSBK), nowy motocykl powinien być dopuszczoną do użytku drogowego torową bronią. Tak jak w przeszłości, na platformie powstawałyby kolejne modele.

Więcej informacji powinno pojawić się w drugiej połowie tego roku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę