tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F4 RC - pierwsze zdjęcia
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

MV Agusta F4 RC - pierwsze zdjęcia

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.02.13, 11:13 Drukuj

W sieci właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia MV Agusty F4 RC. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym motocyklu, to warto nadrobić zaległości. Jest to konstrukcja bazująca na słynnej F4, ale to, co koncern zrobił w temacie zwiększania mocy i zmniejszania masy, jest dość imponujące. Przede wszystkim, jednostka napędowa (czterocylindrowa rzędówka) generuje moc 211 KM. W dobie doładowanych motocykli to już mało szokująca wartość, ale wtedy dowiadujemy się o masie. To 175 kg na sucho. A takie zestawienie liczb jest naprawdę imponujące.

NAS Analytics TAG

Na cenę, która jeszcze nie jest oficjalna, ale wielce prawdopodobne, że wyniesie około. 36 tys. Euro, wpłynie wszechobecne włókno węglowe i tytan, zawieszenie Ohlinsa i hamulce Brembo. Plotki mówią też o użytym do konstrukcji magnezie. Zdjęcie, które widzicie nie są jeszcze oficjalne. Co ciekawe, F4 RC jest oczywiście zaprojektowana jako sprzęt torowy, ale posiadający homologację drogową. Tutaj zastanawia nas jeden drobiazg. Spójrzcie na zadupek. Wygląda on raczej sportowy i trudno wyobrazić nam sobie tam nawet najchudszą modelkę, ale mimo to, są podnóżki pasażera. Jako, że będzie to motocykl torowy z możliwością homologacji, musi mieć lusterka i kierunkowskazy. Jednak patrząc na zdjęcia trudno stwierdzić, gdzie dokładnie miałyby one się znajdować. Na oficjalne informacje musimy jeszcze trochę poczekać, ale póki co, napawajcie swoje oczy jak zwykle seksownym dziełem MV Agusty.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę