tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F4 RR Corsacorta 2012 - 200-konny superbike NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta F4 RR Corsacorta 2012 - 200-konny superbike

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.06, 16:12 8 Drukuj

201 koni mechanicznych z Włoch już niedługo 

Ducati nie jest już jedyną włoską marką, która na rok 2012 szykuje superbika. Teraz dołączyła do niej MV Agusta ze swoją zmodernizowaną F4. W nowej wersji o nazwie F4 RR Corsacorta z silnika wyciśnięto 201 koni mechanicznych, co stawia ten ją jako równego rywala w klasie superbików. Z S1000RR, nową Ninją ZX-10R, czy konkurencją z Włoch, MV Agusta sprawdzić się będzie mogła jednak wyłącznie na papierze lub w lokalnych zawodach, gdyż producent z Mediolanu nie planuje wkraczać ani do WSBK, ani do MotoGP.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy F4 RR Corsacorta trafi do klientów. Być może pojawi się w salonach już w lato, a równie dobrze jej premiera może odbyć się dopiero w listopadzie na Eicmie 2011. Stawiamy raczej na drugą opcję. Póki co, poczujcie tą agresję kipiącą z pierwszego filmu promocyjnego:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę